Kafito Polski

Agencja Detektywistyczna "Renoma" Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
pey
pey
przejmij wpis »
Strona Agencji Detektywistycznej RENOMA.
WWW: http://renoma.net.pl

Opis firmy

Agencja Detektywistyczna "Renoma" została założona w 1993 roku. W miesiącu maju 2003 roku po reorganizacji firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej utworzoną na podstawie koncesji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, aktualna koncesja o numerze L - 0237/02.

Agencja Detektywistyczna Renoma Sp. z o. o. oparta jest wyłącznie na kapitale polskim. Firmę reprezentują:

Prezes Zarządu - Borkiewicz Jacek

Główny nacisk kładziemy na odpowiedni dobór pracowników ochrony oraz podwyższanie kwalifikacji całej kadry pracowniczej.

Działamy na terenie województw śląskiego i małopolskiego obserwując stałą tendencję wzrostu potrzeb na oferowane przez nas usługi.

Firma Nasza zatrudnia blisko 300 pracowników chroniąc obiekty należące do 30 firm.

Rekomendacją dla Naszej jest zawarte w Towarzystwie Ubezpieczeniowym NORDEA - obecnie TRYG ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej(kontraktowej i deliktowej) oraz wysokie zniżki w firmach ubezpieczeniowych dla osób i firm korzystających naszych usług.

Stosujemy bardzo wysokie kryteria doboru pracowników, co pozwala nam na wyselekcjonowanie osób dysponujących odpowiednim przygotowaniem, wiedzą, umiejętnościami i predyspozycjami psychofizycznymi do wykonywania zadań o najwyższym stopniu trudności.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie