Kafito Polski

AXCENT OF SCANDINAVIA- Skandynawskie Zegarki i Biżuteria

Wpis należy do
użytkownika:
pey
pey
przejmij wpis »
www.axcent.com.pl Firmowy sklep Skandynawskiej firmy AXCENT- Zegarki i Biżuteria .
WWW: http://axcent.com.pl

Opis firmy

Firma Axcent of Scandinavia została założona w Sztokholmie w 1996 r. jako odpowiedź na brak na rynku zegarków, które miałyby wybitnie nordyckie wzornictwo, jakość i przystępne ceny. To spostrzeżenie sprawiło, że zespół najlepszych i nagradzanych projektantów ze Skandynawii postanowił stworzyć markę, której motto brzmi: "Gdy zegarek staje się sztuką, a nie kosztuje majątku".

Firma matka – Klockgrossisten i Norden AB – jeden z największych hurtowych i detalicznych sprzedawców zegarków w Europie Północnej, jest również właścicielem wiodącej sieci sklepów z zegarkami Ur&Penn, założonej w 1943 r. Sieć ma 42 popularne sklepy na terenie Szwecji i daje firmie głęboki wgląd w sytuację na rynku.

Siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie. Kolekcję zegarków tworzą najlepsi, nagradzani projektanci ze Skandynawii. Niektórzy z nich są blisko związani ze słynną szkołą National College of Arts, Craft & Design (Konstfack) w Szwecji – jest to uczelnia wyższa, która już od ponad wieku kształci w dziedzinie sztuki.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie