Kafito Polski

Akcesoria biurowe - Porównanie produktów

Wpis należy do
użytkownika:
pey
pey
przejmij wpis »
Sprzęt biurowy ico, Akcesoria biurowe ...
WWW: http://9sekund.pl/Akcesoria_biurowe---6361-true---.html

Opis firmy

9sekund to porównywarka cen towarów dostępnych w Internecie.
Nasz pasaż pozwala na szybkie i sprawne wyszukanie wymarzonego artykułu w atrakcyjnej cenie. Dzięki zaawansowanym technologiom informatycznym i graficznym wierzymy, że Twoja wizyta na naszej stronie będzie przyjemnością oraz że będziesz naszym częstym Gościem.

Misją 9sekund jest Twoje zadowolenie i satysfakcja z zakupów dokonanych za naszym pośrednictwem.

"Zakupy na Dziewiątkę" to zakupy bezpieczne, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze.
Nie wiesz który produkt wybrać, któremu sklepowi zaufać?
Nasi klienci mogą się posiłkować opiniami internautów, którzy subiektywnie oceniają towary i usługi.

Przejrzysta grafika zapewnia dostęp do wszystkich informacji dotyczących produktów i usług (w tym także dostawy) dosłownie za jednym kliknięciem.

9sekund.pl ma powód do dumy!

Niezmiernie miło nam oznajmić, że 9sekund.pl została sklasyfikowana w rankingu Wprost na 4. miejscu wśród najlepszych porównywarek cen w Polsce. Pod uwagę były brane takie kryteria, jak chociażby: asortyment, ceny, warunki dostawy, jej opis na stronie, przejrzystość witryny, współpraca z różnymi przeglądarkami oraz poziom graficzny. Otrzymaliśmy 80,50 punktów na 100 możliwych, przy czym od zwycięzcy dzielą nas zaledwie 4 punkty. Równie łaskawe okazało się dla nas zestawienie ogłoszone przez "PC World Komputer". Miało ono na celu wskazanie konkretnych porównywarek cen, które użytkownicy darzą największym zaufaniem. 9sekund.pl znalazła się na trzecim miejscu. Dziękujemy naszym wiernym Klientom za zaufanie i korzystanie z naszej porównywarki cen. Na pewno nie osiądziemy na laurach, odważnie patrzymy w przyszłość i mamy wiele pomysłów jak uatrakcyjnić Państwu wizyty na platformie 9sekund.pl.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie