Kafito Polski

Bazarowa Centrum Medyczne

Wpis należy do
użytkownika:
sylwu
sylwu
przejmij wpis »
Kompleksowa opieka medyczna, specjalistyczna, diagnostyczna, rehabilitacyjna. Ideą realizowaną w CENTRUM MEDYCZNYM BAZAROWA jest kompleksowość opieki nad pacjentem. Pragniemy aby nasz podopieczny mógł skorzystać z możliwie jak największej ilości usług medycznych w jednym miejscu.
WWW: http://www.medicalcare.pl/

Opis firmy

Produkty i usługi
* Kompleksowa opieka medyczna, specjalistyczna, diagnostyczna, rehabilitacyjna.
* Usługi laboratoryjne
* Opieka w zakresie medycyny pracy

Doprowadzenie do jak największej integracji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu, specjalistami i diagnostami CENTRUM MEDYCZNEGO BAZAROWA powoduje maksymalne skrócenie czasu od ustalenia rozpoznania do wdrożenia leczenia czy rehabilitacji.

Pacjenci zadeklarowani do CENTRUM MEDYCZNEGO BAZAROWA podlegają skróconym procedurom formalnym i mają nieograniczony dostęp do wszystkich specjalistów oraz sprzętu diagnostycznego.

CENTRUM MEDYCZNE BAZAROWA jest jak na razie jedyną w pełni skomputeryzowaną placówką medyczną w naszym mieście. Naszym celem jest pełna komputerowa archiwizacja przebiegu leczenia pacjenta ze zdjęciami i wynikami badań.

Kompleksowość działań medycznych pozwala nam poznać każdego pacjenta indywidualnie i patrzeć na jego aktualne problemy zdrowotne w aspekcie całego organizmu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie