Kafito Polski

Bosch, Sklep internetowy Kraków - Elektronarzędzia Bosch, Metabo

Wpis należy do
użytkownika:
pey
pey
przejmij wpis »
Elektronarzędzia Bosch w sklepie internetowym, również inni producenci: Metabo, Elektra Beckum, Eisemann, Weber,Bosch,Makita, Stihl, Celma
WWW: http://salontechniczny.com.pl

Opis firmy

Firma SALON TECHNICZNY powstała w 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się doborem i sprzedażą: elektronarzędzi profesjonalnych, maszyn budowlanych, narzędzi ręcznych, pneumatycznych, kompresorów, myjek wysokociśnieniowych, agregatów prądotwórczych, elektronarzędzi dla majsterkowiczów a także elektronarzędzi ogrodowych.

Nasz serwis posiada autoryzację wielu producentów elektronarzędzi, dla których wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, oraz uczestniczymy w programie: BOSCH SERWIS PARTNER. Prowadzimy również wypożyczalnię elektronarzędzi oraz maszyn budowlanych.

Strategią działania firmy jest kompleksowa obsługa przemysłu, firm budowlanych, usługowych oraz rzemieślników w zakresie doboru, zaopatrzenia i serwisu potrzebnych narzędzi i urządzeń. Za pośrednictwem naszych doradców technicznych utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami i jesteśmy w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

Jeśli macie problem z wykonaniem jakiejś pracy nasi przedstawiciele znajdą odpowiednie urządzenie, które pomoże Wam w szybszym i wydajniejszym wykonaniu zlecenia a praca stanie się lżejsza i przyjemniejsza. Prowadzimy również kompleksowe zaopatrzenie firm zapewniając: wysoki poziom obsługi, niskie ceny, oraz transport towaru i narzędzi serwisowanych na wskazany przez klienta adres.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie