Kafito Polski

Prządki

Wpis należy do
użytkownika:
baggio
avatar
przejmij wpis »
Rezerwat Prządki to raj dla turystów. W Raju tym znajdują się przepiękne skałki a w koło nich bardzo ciekawe szlaki turystyczne, podczas ich zwiedzania znajdziesz jaskinie, formy skalne sięgające nawet kilkanaście metrów wysokości, źródła, punkty widokowe.
WWW: http://www.przadki.odwiedzamy.eu/

Adres:

Turystyka Podkarpacie

Opis firmy

Portal www.odwiedzamy.eu jest to portal turystyczny, znajdziesz tutaj dokładne opisy atrakcyjnych miejsc a dokładniej szlaki turystyczne, fotki jakich nie znajdziesz nigdzie indziej, mapy, pogoda, ceny, zakwaterowania i inne ciekawostki związane z danym miejsce. Motywem przewodnim jest Turystyka Podkarpacie, to właśnie zakątki tego województwa są najdokładniej opisane
Portal turystyczny odwiedzamy.eu pozwoli CI zaplanować swój weekend bądź wakacje, znajdziesz tam sporo miejsc godnych odwiedzenia przez co będziesz pewny ruszając na podróż, że nie zmarnujesz swojego czasu.
Dzisiaj polecamy Rezerwat Prządki, to niesamowite miejsce dla turystów. Na małym obszarze znajdują się piękne szlaki turystyczne z jaskiniami, formy skalne sięgające nawet kilkanaście metrów wysokości, źródła, punkty widokowe i oczywiście zamek Kamieniec w Odrzykoniu.
Skałki są największą atrakcją, ale każdy z 5 szlaków ma w sobie swój urok.
Rezerwat znajduje się kilka kilometrów od Krosna, jednak warto przejechać większą odległość by móc zobaczyć to miejsce.
W Odrzykoniu do którego prowadzi jeden z szlaków (ok. 1500 metrów) znajduje się Zamek Kamieniec.
Ruiny zachowały się w bardzo dobrym stanie. W środku zamku znajduje się mini muzeum.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie