Kafito Polski

GABI MEBLE Sp.z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
gabimeble
avatar
przejmij wpis »
Jesteśmy producentem mebli skrzyniowych, z drewna litego. Istniejemy na rynku od 7 lat. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na skalę krajową i europejską. Zachęcamy do współpracy wszystkich Kupców Meblowych.
WWW: http://www.gabimeble.com.pl

Adres:

Gabi Meble Sp.z o.o.
ul. Towarowa 17, 89-620 Chojnice
tel.: (0-52) 3952653, fax.: (0-52) 3952654

Opis firmy

Jesteśmy producentami mebli skrzyniowych, z drewna litego. Nasze wyroby, w stylu kolonialnym, powstają w postaci tzw.: PROGRAMÓW, czyli Kolekcji, przeznaczonych do całkowitego wyposażenia konkretnych pomieszczeń mieszkalnych, np: sypialni, jadalni itp., a także wielu innych pomieszczeń użytkowych, np.: biura. Jako poszczególne jednostki, mogą stanowić pewnego rodzaju DESIGN- element doskonale uzupełniający, bądź wykańczający wystrój, praktycznie każdego wnętrza, co oczywiście zawsze pozostanie kwestią indywidualnego gustu i pomysłu naszych klientów.
Dopełnienie naszych Kolekcji, doskonale zapewniają meble tapicerowane, produkowane w pozostałych naszych Zakładach Meblowych:
"GABI Jerczyńscy" Sp. J. w Piaskach/k. Kępna – meble tapicerowane i kuchenne oraz
"GABI BIS" Sp. z o.o. w Więcborku – meble tapicerowane.
Niezwykle bogaty asortyment wszystkich naszych mebli stwarza przed Państwem nieograniczone możliwości realizacji wszelkiego rodzaju pomysłów na wymarzony dom, pokój, biuro itp.
Nasz bogaty asortyment mebli jest ogólnodostępny, w naszych Salonach: w Chojnicach i w Piaskach, również w naszej Hurtowni w Warszawie, a także na stronie internetowej www.gabimeble.com.pl. Wszelkich informacji chętnie udzielimy telefonicznie lub pocztą e-mail (podane powyżej lub na stronie domowej firmy).
•Godziny otwarcia
Pn. - Pt.: 07:00 – 15:00

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie