Kafito Polski

Producent odzieży damskiej EWITON

Wpis należy do
użytkownika:
GCS_Web
avatar
przejmij wpis »
Strona producenta odzieży damskiej. Firma produkuje swoje wyroby w rozmiarach od 36 do 52. Asortyment to: suknie wizytowe, garsonki i komplety damskie, sukienki, spódnice, spodnie, bluzki, żakiety
WWW: http://www.ewiton.com.pl

Opis firmy

Ewiton

Tradycje Firmy, jako producenta marki odzieżowej, sięgają końca lat 70-tych, przez co rozpoznawalność marki i dopasowanie jej wyrobów do potrzeb odbiorców, są trwale wypracowanymi cechami produkowanych kolekcji dla kobiet.
Firma wzorniczo niezależna i kreatywnie działająca, kierująca się doświadczeniem i trendami w najnowszej modzie damskiej. Prezentuje kolekcje wyważone pod kontem nowinek mody, ale jednocześnie, zachowujące bezpieczny kompromis pomiędzy awangardą i elegancką klasyką. Nuta kolorystyczna tkanin uwzględniająca bieżące oczekiwania odbiorczyń i najnowsze zalecenia kreatorów mody. Ewiton poleca swoje wyroby kobietom o ukształtowanym i świadomym guście, doceniającym formę i styl, poszukującym świeżości. Młodość zawarta w propozycjach przenosi się bezpośrednio na odczucia.
Propozycja Ewitonu to odzież o cechach niezbędnych i oczekiwanych przy zakupach, mających przecież poprawiać nastrój i dostarczać przyjemności każdej kobiecie.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą Firmą.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie