Kafito Polski

Sylwester STUDENCKI w GÓRACH najlepszy!!!

Wpis należy do
użytkownika:
Kilian
avatar
przejmij wpis »
Zapraszamy na studencki sylwester 2008 w PIENINACH!!! 4 dni zabawy, tereny narciarskie na miejscu, 6 ośrodków NARCIARSKICH!! Nie oferujemy samych noclegów, nie każemy płacić dodatkowo za sylwestra 100,200,300...,nie proponujemy zabawy pod gołym niebem w zimie!!! Słuchamy uczestników naszych wyjazdów
WWW: http://www.topsylwester.pl

Opis firmy

Po raz dziesiąty z rzędu mamy przyjemność gościć Was, młodych ludzi, na pełnym wrażeń sylwestrze, organizowanym przez studentów Politechniki Wrocławskiej. Jesteśmy po to aby organizować niezapomniane wyjazdy studenckie oraz integrować wszystkich studentów tych zaocznych i tych dziennych, tych państwowych i tych prywatnych.
Nasze doświadczenie nam podpowiada, że najważniejsza dla Was jest dobra zabawa. Dlatego proponujemy białe szaleństwo na śniegu, stylowe knajpki, piękne dziewczyny i wspaniałych dżentelmenów. Ci co nie byli w Pieninach, muszą nam uwierzyć na słowo - natomiast Ci co byli, już tego tekstu nie czytają.
Miejsca, w którym się bawimy, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, po prostu najpiękniejsze zakątki Polski, jednak gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, to proponuję obejrzeć galerię zdjęć.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie