Kafito Polski

Licytacje internetowe - Aukcje odwrotne

Wpis należy do
użytkownika:
kta@kta
avatar
przejmij wpis »
Portal zbijanka.pl jest stworzony abyśmy mieli dostęp do markowych produktów za przystępną cenę. Produkty, które wystawione są na naszej stronie możesz kupić za przysłowiową złotówkę.
WWW: http://www.zbijanka.pl

Opis firmy

W pierwszej fazie działania serwisu proponujemy Ci 2 rodzaje zakupów:
1. tradycyjną formę zakupów internetowych - warunkiem dokonywania zakupów jest bezpłatna rejestracja, po której użytkownik może dokonywać zakupów po cenach sugerowanych.
2. aukcyjną formę zakupów - w której - odwrotnie jak w aukcjach tradycyjnych - cena jest obniżana przez kupujących przy każdym sprawdzeniu ceny. Aby mieć możliwość sprawdzania ceny (zbijanie ceny) należy posiadać zbijanki, dzięki którym możemy dokonywać zakupów za bardzo atrakcyjne ceny.

Zaletą naszych aukcyjnych zakupów jest zbijanie (zniżanie) ceny - tzw. aukcje odwrotne (sam decydujesz za ile kupujesz). Nasi użytkownicy w każdej chwili mogą dokonać zakupów, nie muszą czekać na koniec aukcji. Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz nabyć produkt za cenę sugerowaną, czy też chcesz sprawdzić cenę aktualną która jest zakryta. Każde odkrycie ceny (kliknięcie w "sprawdź cenę") będzie ją obniżało o określoną wartość (Regulamin - tabela nr 1). Cena ta zostanie zapamiętana przez system. Każdy Użytkownik klikając w przycisk "sprawdź cenę" będzie ją obniżał o kolejne wartości, mając możliwość w każdej chwili kliknięcia przycisku kupuje. Naciśnięcie przycisku kupuję powoduje, że status aukcji zmienia się na "Sprzedane".

Należy pamiętać, że jeżeli zbyt długo się zastanawiamy po odkryciu ceny, to może się zdażyć, że inny użytkownik zakupi towar.

Liczymy, że portal oprócz zakupów w bardzo przystępnych cenach dla każdego, dostarczy Państwu wspaniałej zabawy, jak również odrobinę emocji. Aby portal był bardziej atrakcyjny, pod koniec trwania aukcji pojawi się zegar o terminie zakończenia aukcji.

Dla tych którzy nie mają zbyt wiele czasu na obserwację aukcji wprowadziliśmy "Automat Zbijankowy", który może za Ciebie dokonać zakupu za kwotę taką, jaka Ci odpowiada, lub niższą. Warunkiem sprawdzania ceny jest posiadanie na swoim koncie bitów zwanych u nas zbijankami, które możemy zakupić płacąc SMS-em, kartą kredytową, płatniczą lub przelewem jak również kartą zakupioną na naszym portalu.

Zbijankami mają takie wartości i cenę, aby nikt nie obawiał się ryzyka. Tworząc ten portal kierowaliśmy się takimi wartościami jak: uczciwość, zaufanie, partnerstwo i zabawa.

Mamy nadzieję, że na dalszy rozwój naszego portalu będziecie Państwo mieli znaczący wpływ poprzez wyrażanie swoich sugestii oraz uwag, które będą dla nas bardzo cenne.

Życzymy przyjemnych i udanych zakupów!
Zespół Zbijanka.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie