Kafito Polski

Dermatologia estetyczna - Operacje plastyczne nosa, piersi, pośladków

Wpis należy do
użytkownika:
kta@kta
avatar
przejmij wpis »
Klinika Aquarius Beauty Center w Kołobrzegu zaprasza Państwa do swoich nowo otwartych specjalistycznych gabinetów. W profesjonalnych i w komfortowych warunkach mogą Państwo poddać się wybranemu zabiegowi z zakresu chirurgii plastycznej, zdiagnozować swoje problemy dermatologiczne i wiele innych.
WWW: http://www.aquariusbeauty.com

Opis firmy

Klinika Aquarius Beauty Center w Kołobrzegu zaprasza Państwa do swoich nowo otwartych specjalistycznych gabinetów.

W profesjonalnych i w komfortowych warunkach mogą Państwo poddać się wybranemu zabiegowi z zakresu chirurgii plastycznej, zdiagnozować swoje problemy dermatologiczne, jak również skorzystać z bogatej oferty usług kosmetycznych w Gabinecie Urody.

Jesteśmy pilnymi obserwatorami odkryć oraz nowych trendów w chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej. Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz fantastyczne rezultaty.

Współpracujemy z wybitnymi lekarzami. Ich doświadczenie oraz praktykę lekarską przybliży Państwu zakładka „Kwalifikacje personelu”.

Gwarantujemy miłą atmosferę oraz wizyty w dogodnych dla pacjenta terminach. Bez kolejek, zbędnych formalności i pośpiechu...

Chcemy być z Państwa pomocą ambasadorami urody, zdrowego stylu życia, młodego i atrakcyjnego wyglądu, aby łatwiej było realizować swoje życiowe cele i rozwijać pasje. Pragniemy otworzyć przed Państwem nowe horyzonty możliwości. Zadbamy o każdy szczegół, abyście Państwo mogli wypocząć, zregenerować siły i byli otwarci do realizacji marzeń...

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie