Kafito Polski

Vintage sklep second hand

Wpis należy do
użytkownika:
kta@kta
avatar
przejmij wpis »
Vintage sklep i second hand - To odzież używana przez internet oraz markowy ciucholand i lumpeks z markowymi rzeczami online. Markowe pl FASHIONcode - Kodujemy Twój styl.
WWW: http://www.fashioncode.pl

Opis firmy

FashionCode to vintage sklep zrodzony z miłości do wielkiej mody. Słowa vintage sklep czy second hand u nas nabieraja nowego znaczenia. Oferujemy w nim markowe stroje szyte przez największych kreatorów świata mody- rozpoznawalne, ponadczasowe, wyróżniające się i unikalne.

Ubieramy zarówno Panie jak i Panów, dbając o to by każdy kontakt z FashionCode zakończył się dla nich miłą przygodą, którą będą chcieli powtórzyć.

Pojedyncze egzemplarze używanej odzieży m.in. marek takich jak: Versace, Armani, Donna Karan, Max Mara, Ralph Lauren, Yves Saint Laurent, Moschino, Dolce&Gabbana, Marc Kain, Burberry, Joop, Iceberg, Calvin Klein wyszukujemy wszędzie tam gdzie można znaleźć coś niepowtarzalnego w myśl idei second hand, czyli z drugiej ręki.

FashionCode stanowi swoisty przewodnik po najbardziej wartościowych markach świata mody. Są w nim również interesujące propozycje ubraniowe od gigantów modowych – Zara, Mango, H&M, Vero Moda, Atmosphere, Top Shop.

Wyznacznikiem wyboru danego egzemplarza jest jego wizualna atrakcyjność. Bo o to przecież w modzie chodzi :)

Sprzedajemy ubrania w różnych rozmiarach od 36 do „n”. Każdy znajdzie coś dla siebie…

Nie posiadamy preferencji, co do stylu, ale z pewnością oddajemy hołd klasycznej elegancji i znamy obowiązujące trendy w danym sezonie.
„Odzież używana przez Internet” to łatwy sposób na zakupy i wygoda jaką daje nam dzisiejszy świat online.

FashionCode nie lubi nierozsądnej konsumpcji, dlatego zachęca do powtórnego odkrycia piękna i własnego stylu w rzeczach używanych. Second-hand i recykling odzieżowy to już nie obowiązek, to gorący trend w modzie.

Ubrania w FashionCode są nie tylko tańsze, ale przede wszystkim często niepowtarzalne i wyjątkowe.

To my KODUJEMY TWÓJ STYL!
Zespół FashionCode

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie