Kafito Polski

Angielski Kołobrzeg - Niemiecki Kołobrzeg - Szkoła języków obcych Kołobrzeg

Wpis należy do
użytkownika:
kta@kta
avatar
przejmij wpis »
Szkoła języków obcych w Kołobrzegu to szybka i profesionalna nauka języków obcych angielskiego i niemieckiego w kołobrzegu. Kursy języków obcych kołobrzeg - zobacz naszą ofertę.
WWW: http://www.szkolaeuropa.pl

Opis firmy

Szkoła Języków Obcych "Europa" powstała w2005 roku, w związku z zapotrzebowaniem lokalnego środowiska na funkcjonowanie instytucji kształcących dzieci, młodzież i dorosłych w zakresie najpopularniejszych europejskich języków.

Placówka prowadzi naukę języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i szwedzkiego.

Wśród proponowanych form kształcenia znajdują się zajęcia indywidualne i grupowe, na różnym poziomie zaawansowania, dla słuchaczy w każdym wieku i dla przedstawicieli różnych zawodów (szczegóły w ofercie kursów).

SJO EuropaSzkoła Języków Obcych "Europa" została wpisana przez Starostę Kołobrzeskiego do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod pozycją 55/2007 , a także zarejestrowana w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie jako instytucja mająca prawo szkolić osoby bezrobotne i pragnące doskonalić swoje kwalifikacje (nr ewidencyjny 2.32/00103/2006). Placówka współpracuje ze Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie lektorzy odbywają szkolenia , doskonalą swoje umiejętności i uzyskują licencje egzaminatorów.Dzięki temu osoby kończące kursy mają możliwość zdawania Certyfikatów Językowych TELC honorowanych i znanych w Unii Europejskiej na poziomach A1, A2 i B1.

Wpływ na atrakcyjność świadczonych usług ma też współpraca ze szkołami językowymi na terenie Niemiec, t.j. ze "Spanisch Aktiv" w Monachium i "Sprachtreff" w Frankfurcie nad Menem

Szkoła Języków Obcych "Europa" prowadziła dotychczas różnorodne formy kształcenia językowego, spełniając każde życzenie klientów. Organizowała kursy językowe dla licznych instytucji i firm. Prowadzący zajęcia lektorzy posiadają pełne przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne, osiągają doskonałe wyniki pracy.

Cztery lata działalności placówki to setki zadowolonych z nauki języków obcych absolwentów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

mgr Bartłomiej Wągrowski, mgr Anna Wągrowska

właściciele Szkoły Języków Obcych „Europa”

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie