Kafito Polski

Kominki Słupsk - kominki z płaszczem wodnym - obudowa kominka - kafle kominkowe i kafle piecowe.

Wpis należy do
użytkownika:
kta@kta
avatar
przejmij wpis »
Kominki Słupsk oferują: kominki z płaszczem wodnym, kafle kominkowe oraz kafle piecowe. Obudowa kominka to nasz atut. Dzięki wkładce do kominków mogą cieszyć się Państwo wizją żywego ognia nie tylko w chłodne jesienne i zimowe dni.
WWW: http://www.kominki-slupsk.pl

Opis firmy

Termokuchnia

Nowość na rynku urządzeń grzewczych wykorzystujących odnawialne źródła energii. Opalana drewnem Termokuchnia Vesta to produkt, który zabezpiecza podstawowe potrzeby każdej rodziny: ogrzewanie i gotowanie.

Ogrzewa zarówno wodę w każdego typu instalacji c.o., ciepłą wode użytkową, jak i pomieszczenie, w którym się znajduje. Dodatkowo umożliwia przyrządzanie posiłków w tradycyjny sposób – na żeliwnej płycie grzewczej lub w piekarniku. Termokuchnia Vesta stanie się ozdobą każdego domu, dzięki swemu atrakcyjnemu wyglądowi i wykończeniu płytkami ceramicznymi w trzech wersjach kolorystycznych.


Termostufa

Termostufa - piec z płaszczem wodnym Aqua stanowi zgrabne połączenie kompaktowych wymiarów pieca opalanego drewnem i funkcjonalności Termokominka do instalacji c.o. To dobra propozycja dla ogrzewania niewielkich domów oraz mieszkań.

Daje możliwość podziwiania prawdziwych płomieni, jednocześnie nie zabierając zbyt wiele przestrzeni, jakże cennej w niewielkich pomieszczeniach. Termostufa jest dostępna w trzech rodzajach estetycznych ceramicznych wykończeń, nie wymaga więc wykonywania dodatkowej zabudowy.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie