Kafito Polski

Samochody strażackie oraz giełda samochodów pożarniczych

Wpis należy do
użytkownika:
kta@kta
avatar
przejmij wpis »
Używane samochody pożarnicze oraz sprzęt pożarniczy to nasz atut. Oferujemy również sprzęt pożarniczy i używane samochody strażackie. Giełda samochodów pożarniczych to duży wybór na sprzedaż samochodów pożarniczych i strażackich., Sprzedaż używanych samochodów pożarniczych. Samochody strażackie. Serwis sprzętu pożarniczego, autopomp i motopomp, naprawa i konserwacja samochodów pożarniczych. Serwis w 24h od zgłoszenia we wskazane przez państwa miejsce w kraju.
WWW: http://www.e-prometeusz.eu

Adres:

Prometeusz
Jaksice 85, 32-200 Miechów
tel.: 41 230 88 88

Opis firmy

Samochody pożarnicze
Samochody pożarnicze to definicja, które obejmuje bardzo wiele rodzajów typów i odmian pojazdów. Są one na tyle specyficzne, iż niezależnie od zastosowania mają dużo cech wspólnych. W ogólnym ujęciu, samochody pożarnicze są to środki transportu używane przez jednostki straży pożarnej do przewozu załóg, sprzętu pożarniczego oraz urządzeń niezbędnych do prowadzenia skutecznych działań ratowniczo-gaśniczych.

Samochody strażackie
Samochody strażackie są produkowane w oparciu o taktykę gaszenia pożarów czy prowadzenia działań ratowniczych przy ratownictwie technicznym (chemicznym lub drogowym). Liczba strażaków oraz rodzaj i ilość sprzętu przewożonego na różnych typach samochodów muszą być dostosowane do organizacji poszczególnych jednostek. Samochód strażacki jako integralna część jednostki bierze czynny udział w wykonywaniu jej zadań.

Serwis Prometeusz to wykwalifikowana kadra mechaników samochodowych oraz specjalistów w zakresie naprawy sprzętu pożarniczego, autopomp i motopomp.

Serwis Prometeusz od wielu lat zdobywa doświadczenie i wciąż kształci się w swej profesji

Serwis Prometeusz to wciąż rosnąca sieć firm współpracujących z nami w zakresie naprawy i konserwacji samochodów pożarniczych, sprzętu pożarniczego, a wszystko to dla państwa wygody.

Nasz serwis dostępny jest dla państwa 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00.

Nasz serwis dojedzie w 24h od zgłoszenia we wskazane przez państwa miejsce w kraju.

Wykonujemy:

1. Kompleksowe remonty samochodów pożarniczych.

2. Remonty autopomp i motopomp.

3. Nowe zabudowy samochodów pożarniczych, w tym między innymi:
-montaż zbiorników wodnych i pianowych
-masztów oświetniowych
-szybkich natarć
-innego sprzętu pożarniczego

4. Przyjmiemy również do realizacji specjalne, nietypowe zamówienia.

Zapraszamy do współpracy z firmą "Prometeusz" !

Wprowadziliśmy również nową ofertę wynajmu samochodów pożarniczych dla gmin oraz OSP.
Zainteresowane jednostki zapraszamy do współpracy.

Kategorie powiązane z wpisem

stoły rozkładane na wymiar

stół loftowy wykonany z drewna litego na wymiar designerski do kuchni jadalni salonu kup teraz wspaniały darmowa wysyłka

meble skora chesterfield

Stwórz swój własny raj wypoczynku z naszymi meblami ze skóry! Odkryj Sklep ZakPol i ciesz się komfortem na najwyższym poziomie.

sklepzakpol.pl
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie