Kafito Polski

Ambient Media - Ambientowy dom mediowy - Digital Signage - POS TV

Wpis należy do
użytkownika:
kta@kta
avatar
przejmij wpis »
Ambientowy dom mediowy to niestandardowa komunikacja z konsumentem działająca przez zaskoczenie. Ambient Media opracowuje, planuje i wdraża niestandardowe kampanie reklamowe takie jak np. Digital Signage czy POS TV w Media Markt. Ambientowe działania wykorzystują w otoczeniu wszystko to co możliwe.
WWW: http://www.ambient-media.com.pl

Opis firmy

Ambitne Media

Ambient Media otwiera przed Państwem świat nowych mediów, w którym komunikaty reklamowe pojawiają się w niestandardowych miejscach, o wysokiej odwiedzalności i dużym potencjale zakupowym.

Ambient Media to ambientowy dom mediowy oferujący na wyłączność specjalnie opracowane niekonwencjonalne kanały komunikacji z konsumentem takie jak: reklama w pralniach chemicznych, Digital Signage , POS TV w Media Markt, nośniki reklam w salonach Empik oraz galeriach handlowych.

W zależności od potrzeb i charakteru grupy celowej w naszej ofercie znajdą Państwo możliwości oddziaływania na konsumentów kampaniami na nośnikach Digital Signage , a także sposoby nietypowego dotarcia do targetu biznesowego, młodzieżowego oraz aktywnie spędzających czas kobiet i mężczyzn.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie