Kafito Polski

Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska

Wpis należy do
użytkownika:
Paproch
avatar
przejmij wpis »
Od 2002 roku oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania, administrowania nieruchomościami. Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, developerów i właścicieli kamienic czynszowych z Torunia i najbliższych okolic.
WWW: http://www.pznt.pl

Adres:

Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska
Bankowa14/16 lok. nr 2, 87-100 Toruń
fax.: 056 471 13 96

Opis firmy

Biuro Zarządzania Nieruchomościami zostało założone w roku 2002 przez licencjonowanego zarządcę - Ewę Iwińską. Powstanie biura jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnego zarządzania, administrowania, obsługi księgowej, prawnej i nadzoru technicznego nad powierzonymi nieruchomościami.

Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, developerów, właścicieli kamienic czynszowych i właścicieli wynajmowanych mieszkań z Torunia i najbliższych okolic.
Zakres naszych usług jest ustalany indywidualnie według oczekiwań klientów.

Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej. Bez względu na wielkość i stan powierzonej nam nieruchomości gwarantujemy profesjonalne i fachowe usługi. Forma współpracy z naszymi klientami jest zawsze dostosowana do jego indywidualnych potrzeb. Sposób naszego działania zapewnia dobrą i szybką komunikację z właścicielami i użytkownikami nieruchomości.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie