Kafito Polski

Agencja Reklamowa EVITA

Wpis należy do
użytkownika:
Morusek13
avatar
przejmij wpis »
Agencja Reklamowa Evita powstała w 2005r. Specjalizuje się w doradztwie marketingowym, organizacji eventów, produkcji gadgetów i upominków reklamowych, grafice reklamowej, działaniach promocyjnych i PR, przygotowywaniu i obsłudze programów lojalnościowych.
WWW: http://www.evita.org.pl

Adres:

Agencja Reklamowa EVITA
ul. Sabały 3, 02-174 Warszawa
tel.: +48 22 846-50-76, fax.: +48 22 846-50-76

Opis firmy

Agencja Reklamowa Evita powstała w 2005r. Specjalizuje się w doradztwie marketingowym, organizacji eventów, produkcji gadgetów i upominków reklamowych, grafice reklamowej, działaniach promocyjnych i PR, przygotowywaniu i obsłudze programów lojalnościowych. Agencja współpracuje z wysokiej klasy specjalistami.
Pierwszym, do tej pory lojalnym klientem Evity, był i jest polski przedstawiciel największego na świecie dystrybutora rozwiązań IBM z wartością dodaną, firma Avnet Sp. z o.o., którą agencja obsługuje w sposób kompleksowy. Wśród klientów znajdują się także: Kompania Piwowarska, Geberit, Zepter, Onninen, Vision Express, Mosso, Akzo Nobel, Orbis, Strabag, Oriflame, HOOP, Zdrovit, Ford, Whirpool, Lux Med., Cinema City, Daewoo, Tchibo, Honda i wielu innych. Na rzecz każdej z wymienionych firm Evita świadczy usługi w zróżnicowanym zakresie.

Agencja Reklamowa Evita ma swoją siedzibę w Warszawie przy ul. Sabały 3. Osobą kontaktową jest Joanna Gazda-Radecka, tel. (22) 846 50 76, wew. 102, e-mail: joanna.gazda@evi.com.pl.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie