Kafito Polski

UPC Polska Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
slawek
slawek
przejmij wpis »
UPC Polska jest wiodącym w Polsce dostawcą potrójnej usługi: telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu i usług telefonicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.
WWW: http://www.upc.pl

Adres:

UPC Polska Sp. z o.o.
ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice
tel.: (32) 494 94 80

Opis firmy

Telewizja UPC Na ofertę telewizyjną UPC składa się kilkadziesiąt wysokiej jakości programów telewizyjnych, z których większość dostępna jest w języku polskim. Są to zarówno programy ogólnorozrywkowe, jak i tematyczne (edukacyjne, dokumentalne, przyrodnicze, dla dzieci, filmowe, sportowe) oraz programy premium. W maju 2008 r. UPC poszerzyło swoją dotychczasową ofertę o usługę telewizji cyfrowej. Klienci UPC zyskali dzięki temu nie tylko możliwość odbioru sygnału telewizyjnego w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, ale przede wszystkim wygodę i elastyczność. Dekodery z nagrywarką pozwalają na oglądanie wybranych programów dokładnie wtedy, kiedy użytkownik ma na to czas i ochotę, a nie tylko wtedy, kiedy przewiduje to ramówka. Telewizja Cyfrowa UPC oferuje bogaty wybór różnorodnych kanałów telewizyjnych, kanały w wysokiej rozdzielczości (HD), dekoder z nagrywarką i twardym dyskiem oraz szereg interaktywnych usług w ramach Przewodnika po programach (EPG).

Internet UPC Usługa internetowa UPC Fiber Power to najszybszy w Polsce dostęp do Internetu dla klientów indywidualnych o rekordowej prędkości pobierania danych do 120 Mb/s i wysyłania do 10 Mb/s. Wysokie parametry tej usługi oraz brak limitów transferu danych sprawiły, że zyskała ona zaufanie klientów, jako usługa o najlepszym stosunku jakości do ceny. Użytkownik Internetu UPC może również wykupić atrakcyjne usługi dodatkowe, takie jak: Pakiet Bezpieczeństwa UPC, czy Bezprzewodowy Internet UPC oferowany za pośrednictwem modemu WiFi. W pakiecie usług są także konta e-mailowe, miejsce na serwerze na prywatne strony www, dostęp do serwerów gier i portal multimedialny. UPC zapewnia ochronę danych, przechowywanych na serwerach, a konta pocztowe użytkowników są chronione filtrami antyspamowymi i systemem antywirusowym.

Telewizja internetowa Wszyscy klienci Internetu UPC mogą bezpłatnie korzystać z atrakcyjnej usługi dodatkowej, jaką jest telewizja internetowa. UPC Live TV umożliwia oglądanie popularnych programów telewizyjnych w internecie, na ekranie komputera, w jakości porównywalnej z telewizyjną. W ofercie dostępne są następujące programy: TVN24, CNN International, Animal Planet, Discovery Channel, National Geographic Channel, MiniMini oraz ZipZap/Hyper.

Telefon UPC oferuje wysokiej jakości, konkurencyjne cenowo, nowoczesne usługi telefonii stacjonarnej. Telefon UPC to stabilne połączenie, zapewniające komfort rozmów z najbliższymi. Szczególną atrakcją oferty telefonicznej jest taryfa UPC Rozmowy non-stop Europa i Świat, która w ramach abonamentu oferuje możliwość wykonywania nieograniczonej liczby połączeń do wszystkich sieci stacjonarnych w całej Polsce oraz w 22 krajach świata, w tym do USA, Kanady i Australii.

Usługi dla biznesu UPC ma w swojej ofercie również usługi dla biznesu, skierowane do małych firm i osób prowadzących działalność gospodarczą w domu. Oferta dla firm obejmuje usługę internetową (o prędkości pobierania danych do 120 Mb/s), linie telefoniczne z atrakcyjnymi taryfami, zawierającymi pakiety minut w ramach abonamentu, do wykorzystania na połączenia lokalne i międzynarodowe, a także telewizję cyfrową z ponad setką kanałów w znakomitej jakości obrazu i dźwięku. W ofercie dla biznesu dostępne są także przydatne usługi dodatkowe, takie jak: Bezprzewodowy Internet UPC z zaporą ogniową, Pakiet Bezpieczeństwa UPC oraz zestaw dodatkowych usług telefonicznych (prezentacja numeru, poczta głosowa, połączenie trójstronne i wiele innych).

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

Życie pełne pasji
Czy Twoi dziadkowie są on-line?
Świąteczny prezent z Internetu, czyli jak wygodnie, szybko i bezpiecznie kupować on-line
UPC Polska i magazyn Gaga ogłosiły konkurs "Najlepszych stron www dla dzieci i o dzieciach"
Młodzi zapraszają dojrzałość do sieci
Polacy zmęczeni tematyką kryzysu
Ferie z telewizją cyfrową
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie