Kafito Polski

ABUS Crane Systems Polska

Wpis należy do
użytkownika:
abuscranes
avatar
przejmij wpis »
ABUS w Polsce. W ofercie: suwnice pomostowe, żurawie warsztatowe (słupowe, przyścienne), wciągniki i wciągarki (linowe, łańcuchowe), systemy HB, przenośne suwnice bramowe LPK. Proponujemy różne rozwiązania transportu halowego, wykonujemy serwis, przeglądy suwnic, montaż, asystujemy przy odbiorze UDT. Dźwignice halowe marki ABUS produkowane są w Niemczech, a na rynkach europejskich i światowych urządzenia te znane są jako produkt jakościowy. Od 2013 roku polska spółka córka posiada własną siedzibę na Strefie Ekonomicznej w Gliwicach.
WWW: http://www.abuscranes.pl

Adres:

ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o.
Gaudiego 20, 44-109 Gliwice
tel.: 32 334 70 00

Opis firmy

Jesteśmy jedyną na terenie Polski spółką-córką ABUS Kransysteme GmbH. Marka ABUSa to jeden z liderów wśród producentów systemów dźwignicowych na świecie.

Oferujemy gamę produktów: od małych wciągników łańcuchowych z udźwigiem od 80 kg poprzez lekkie systemy dźwignicowe do suwnic pomostowych o udźwigu do 120 t.

W szczególności ABUS Crane Systems oferuje: suwnice pomostowe, systemy lekkich dźwignic podwieszonych HB, żurawie warsztatowe, wciągniki i wciągarki linowe, wciągniki łańcuchowe, lekkie suwnice bramowe, akcesoria, komponenty i części zamienne do produktów ABUS-a.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie