Kafito Polski

Kadry plus - Outsourcing kadr i płac, biuro rachunkowe Kraków

Wpis należy do
użytkownika:
pawelt
avatar
przejmij wpis »
KADRY plus to firma oferująca kompleksową obsługę kadrowo - płacową oraz usługi księgowe i szkoleniowe związane z administracją pracowniczą. Usługi outsourcingu kadrowo – płacowego to odciążenie Klientów od czasochłonnej i skomplikowanej pracy.
WWW: http://www.kadryplus.pl

Opis firmy

Oferta naszej firmy skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich Przedsiębiorców, którzy mają świadomość, że obsługa kadr i płac musi być prowadzona z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i z zachowaniem wymaganych terminów, a jednocześnie chcą obniżyć koszty związane z wypełnieniem tych obowiązków. W ramach naszej działalności oferujemy:
* Kompleksową obsługę kadrową i płacową
* Obsługę w zakresie księgowości
* Szkolenia bhp i badania okresowe
* Szkolenia motywacyjne i integracyjne

Dysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym oprogramowaniem, gwarantującym poufność danych i wysoką jakość obsługi. Stały dostęp do najnowszych opracowań i źródłowych interpretacji prawnych pozwala nam na śledzenie wszelkich zmian w dziedzinie prawa pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi i zagwarantować naszym Klientom bezpieczeństwo.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie