Kafito Polski

Pracownia Rzemiosł Artystycznych Karwat-Mozaika

Wpis należy do
użytkownika:
Karwat-Mozaika
Karwat-Mozaika
przejmij wpis »
Zajmujemy się głównie projektowaniem i wykonywaniem mozaiki artystycznej o szerokim zastosowaniu dekoracyjnym i użytkowym z kamienia naturalnego i sztucznego. Trudnimy się również konserwacją i renowacją kamienia (marmury, granity, piaskowce, itp) np: ogrodzenia kamienne, elewacje, schody, nagrobki.
WWW: http://www.karwat-mozaika.pl

Adres:

Pracownia Rzemiosł Artystycznych Karwat-Mozaika
ul. Graniczna 8c, 33-170 Tuchów
tel.: 504770511

Opis firmy

Jesteśmy ambitnym zespołem ludzi, z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Nie chcemy jednak spocząć na laurach, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, żeby sprostać ciągle rosnącym oczekiwaniom rynku czyli Naszych Szanownych Klientów. Nasza siedziba i warsztat pracy mieszczą się w Tuchowie, miasteczku na terenie południowej Polski. Protoplastą pracowni jest Kazimierz Karwat, który zapoczątkował ją w 1982r. Zajmujemy się głównie projektowaniem i wykonywaniem mozaiki artystycznej o szerokim zastosowaniu dekoracyjnym i użytkowym. Tym z Państwa, którzy nieprzypadkowo trafili na naszą stronę, z pewnością nie trzeba przedstawiać zalet ani szerokiej gamy zastosowań mozaiki. Jesteśmy rozmiłowani w tworzeniu w kamieniu naturalnym, aczkolwiek wykonujemy także zlecenia w kamieniu sztucznym, konglomeracie. Zajmujemy się również konserwacją i renowacją kamienia (marmury, granity, piaskowce, itp.), stosowanego na przykład w ogrodzeniach, elewacjach, schodach, nagrobkach, rzeźbach, płaskorzeźbach. Jednocześnie wykonujemy detale architektoniczne według zamówienia i projektu, dorabiamy brakujące elementy, oraz kopiujemy rzeźby, płaskorzeźby i detale – zarówno kamienne jak i drewniane.
Z przyjemnością wkomponowujemy kamień w Państwa wnętrzach, proponujemy wykończenia nie tylko kamienne, ale też drewniane oraz przeróżnej maści dekoracje. Nasze wyroby śmiało można polecić jako niebanalny prezent dla wymagającego przyjaciela czy żony o wyrafinowanym, niebanalnym guście. Pracujemy na najlepszych dostępnych na rynku światowym materiałach, współpracujemy z wieloma zakładami kamieniarskimi, tartakami, dzięki czemu mamy dostęp do szerokiego asortymentu kamienia oraz drewna z całego świata. Nasze usługi to nie tylko pojedyncze zamówienia klienta, ale także kompleksowa obsługa. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta, uzgadniamy każdy projekt szczegółowo, dopracowujemy detale, tak abyście byli Państwo zadowoleni z końcowego efektu. Każdy projekt jest indywidualnie dopasowywany do Klienta, jego gustów i wymagań. Chętnie działamy według Państwa projektu, ale gdy zostawiają nam Państwo wolną rękę jesteśmy nim równie pochłonięci. Dla nas praca nad mozaiką, wyrobami kamiennymi czy drewnianymi jest nie tylko zawodem, ale także sposobem wyrażenie artystycznych wizji. Realizujemy zamówienia zarówno w Polsce jak zagranicą.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie