Kafito Polski

Sombrerotravel.pl

Wpis należy do
użytkownika:
sombrero
avatar
przejmij wpis »
Z pasji i z zamiłowania do podróży w 2008 roku powstało Biuro Podróży SOMBREROTRAVEL.PL. Spośród wielu touroperatorów na rynku polskim wybraliśmy tych, którzy gwarantują naszym Klientom wysoką jakość świadczonych usług, mogących zaoferować bezpieczne i wymarzone wakacje dla każdego z nas.
WWW: http://www.sombrerotravel.pl

Adres:

Sombrerotravel.pl
Pułtuska 20c/21, 06-400 Ciechanów
tel.: 236725521, fax.: 236725521

Opis firmy

Jeśli tu trafiłeś, to jesteś u progu swej najlepszej podróży. Przed Tobą prawdziwe przygody i cały Świat w zasięgu ręki- od tanich wyjazdów last minute po ekskluzywne wyprawy do egzotycznych zakątków Ziemi.
Możesz wybrać wyjazd w kraju lub przekroczyć granicę. Zawsze znajdziesz coś odpowiedniego dla Siebie.

Nasz adres jest skierowany do osób pragnących odwiedzić najciekawsze zabytki; podziwiać cuda architektury, kultury i natury; leniuchować na plażach pełnych słońca; relaksować się w SPA; nurkować wśród raf Morza Czerwonego; wędrować nieodkrytymi szlakami górskimi; spędzić czas w siodle; spróbować tańca pod okiem najlepszych instruktorów; poczuć wiatr w żaglach; zrealizować sesje fotograficzne na Safari oraz pogłębić znajomość języka obcego czy zintegrować pracowników - Incentive.
A jeśli nic z tego nie przypadnie Ci do gustu, to pozostaje jeszcze wiele propozycji wypoczynku możliwego do realizacji za naszym pośrednictwem.
Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Ciechanowie na ul. Pułtuską 20C lok 21, gdzie prowadzimy sprzedaż bezpośrednią imprez turystycznych, tanich biletów lotniczych, autokarowych i promowych oraz ubezpieczeń turystycznych, kart ISIC.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie