Kafito Polski

Drogeria internetowa Łódź.

Wpis należy do
użytkownika:
designspektrum
avatar
przejmij wpis »
Drogeria internetowa Łódź. W naszym asortymencie posiadamy najlepsze wody toaletowe, posiadamy także środki dla gospodyń domowych formalinę i wodę amoniakalną. Ze środków zdrowotnych polecamy maść końską.
WWW: http://www.staradrogeria.pl

Adres:

Stara Drogeria internetowa.

Opis firmy

Artykuły winiarskie do produkcji alkoholi, baniaki, rurki, wężyki, zaworki, drożdże i przede wszystkim fachowa wiedza sprzedającego to tylko część rzeczy które znajdziesz w naszej drogerii internetowej.

Polecamy także
znakomite wody toaletowe najlepszych marek:Masumi,Chique,evasion,Kobako,Le Jardin,Blase i inne dostępne są w naszej drogerii internetowej.

Polecamy także mocne wody amoniakalne do dezynsekcji i dezynfekcji nie uszkadzają powierzchni i są obojętne w kontakcie ze skórą człowieka.

W naszej drogerii możesz zrobić zakupy on-line przeglądając produkty, porównując ceny, i czytając opisy i zastosowania.
Możesz do nas zadzwonić i zamówić towar telefonicznie lub po prostu zamówić dane produkty poprzez stronę on-line.

Mamy również fizycznie sklep na skrzyżowaniu ulic Struga i Wólczańskiej gdzie serdecznie zapraszamy.
Sklep ten jest bardzo urodziwy gdyż mieści się w historycznej kamienicy, a w naszej Drogerii mieściła się aż do końca wojny niemiecka apteka, po której pozostało wiele pamiątek.

Także zakupy w naszej drogerii to nie tylko zadowolenie z niezłej jakości produktów ale przede wszystkim lekcja historii i satysfakcja że się tej historii troszkę liznęło.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie