Kafito Polski

Windykacja Wrocław

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
Kancelaria Prawna M. Moszczyńska & M. Moszczyński s.c. powstała w 2001 roku. Od początku powstania Kancelaria Adwokacka specjalizowała się w prowadzeniu spraw gospodarczych, z zakresu zamówień publicznych, w prawie ochrony własności przemysłowej nie wyłączając spraw karnych, rodzinnych
WWW: http://www.mmkancelaria.com/

Adres:

Kancelaria Prawna s.c. Małgorzata Moszczyńska & adw. Michał Moszczyński

Opis firmy

Kancelaria Prawna M. Moszczyńska & M. Moszczyński s.c. powstała w 2001 roku. Początkowo firma prowadzona była tylko przez Michała Moszczyńskiego, jednak od kilku lat powiększyło się grono firmy o Panią Małgorzatę Moszczyńską.
Kancelaria Prawna Państwa Moszczyńskich mieści się w Wrocławiu na ulicy Lelewela 15/15 pokój 15A i to przede wszystkim mieszkańcom Wrocławia udzielamy pomocy prawniczej.
Od początku powstania Kancelaria Adwokacka specjalizowała się w prowadzeniu spraw gospodarczych, z zakresu zamówień publicznych, w prawie ochrony własności przemysłowej nie wyłączając spraw karnych, rodzinnych i stricte cywilnych.

Firma zajmuje się od wielu lat prowadzeniem spraw z zagranicy, m.in. Włoch, Szwajcarii i Francji. (Prowadzimy też sprawy przed polskimi sądami z wykorzystaniem prawa obcego.) Wzrost potrzeb i oczekiwań Klientów Kancelarii doprowadził do rozwoju i do poszerzenie zakresu świadczonej pomocy prawnej.
Windykacja Wrocław to najnowsza usługą którą możemy zaoferować.
Nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych zleceń windykacyjnych.

Oferta Kancelarii Prawnej M. Moszczyńska & M. Moszczyński s.c:
reprezentowanie przed organami wymiaru sprawiedliwości, organami administracyjnymi
sporządzanie umów, oponii
doradztwo prawne
negocjacje w imieniu Klienta
zakładanie i rejestrację spółek pr. cyw. i prawa handlowego

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie