Kafito Polski

Solar-Pro Energia słońca dla każdego

Wpis należy do
użytkownika:
solarpro
avatar
przejmij wpis »
Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą kolektorów słonecznych, komponentów systemów solarnych, ogniw fotowoltaicznych, ekologicznych kotłów C.O. na paliwa stałe. Zapewniamy: doradztwo techniczne, odpowiedni dobór urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
WWW: http://www.solar-pro.pl

Adres:

Solar-Pro
ul. Faradaya 53/12, 42-200 Częstochowa
tel.: 034 363 43 25, fax.: 034 363 43 25

Opis firmy

Firma SOLAR-PRO jest Generalnym i Autoryzowanym Dystrybutorem kolektorów słonecznych firmy Thermo/Solar.
Nasza firma zapewnia: doradztwo techniczne, odpowiedni dobór urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie ekologicznych źródeł energii takich jak kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, ekologiczne kotły C.O. na paliwa stałe.
W swojej ofercie posiadamy jedyny na świecie kolektor słoneczny próżniowy płaski TS 400. Nasze produkty cechuje: wysoka estetyka, innowacyjna technologia, wysoka wydajność i sprawność oraz 12 lat gwarancji i 30 lat doświadczenia. Zapraszamy do współpracy instalatorów oraz partnerów handlowych.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, instalatorów, sklepów instalatorskich jak i firm dystrybucyjnych. Wszystkie proponowane urządzenia posiadają aktualne i obowiązujące atesty oraz aprobaty. Poprzez sieć naszych Partnerów Handlowych zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, spełni oczekiwania, a także zaowocuje korzystną współpracą dla obu stron.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie