Kafito Polski

Motorownia Motocykle

Wpis należy do
użytkownika:
Best Image
avatar
przejmij wpis »
Kilku pasjonatów motocykli postanowiło zrobić coś, czego w Poznaniu dotąd nie było - otworzyć salon motocyklowy z \"klimatem\", sprawdzony serwis, wulkanizację motocyklową oraz BikeBar dla motocyklistów. Wszystko pod jednym dachem!
WWW: http://motorownia.pl/

Adres:

Motorownia Motocykle
Krauthofera 58, 60-202 Poznań
tel.: 061 65 00 010

Opis firmy

Salon
Jedyny w swoim rodzaju salon motocyklowy z „klimatem” wyłącznie dla motocyklistów. Zlokalizowany w budynkach z 1907 roku oferuje niepowtarzalną atmosferę. Motocykle nowe i używane z gwarancją bezwypadkowości. Olbrzymi wybór ubiorów i kasków motocyklowych firm Held, Berik, Schuberth, HJC, Arlen Ness, Alpinestars oraz akcesoriów najlepszych marek – Kuryakyn, Show Chrome, Ultra Gard, Hopnel, National Cycle, Cobra, Vance&Hines.

Serwis
HRG Motocykle - Hard Rock Garage, to serwis motocyklowy z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy pełen zakres motocyklowych usług serwisowych: od napraw głównych (remonty silników, naprawy powypadkowe), przez bieżącą obsługę motocykli (czyszczenie, regulacje, wymiany części eksploatacyjnych), po zlecenia nietypowe (regenerację amortyzatorów i tarcz hamulcowych, prace tapicerskie, lakiernicze, ślusarskie, tokarskie). Dysponujemy doskonale wyposażonym w najwyższej jakości narzędzia warsztatem, profesjonalnymi podnośnikami motocyklowymi, niezbędną aparaturą pomiarową. Wykonujemy ekspertyzy przedzakupowe, ubezpieczeniowe, naprawy bezgotówkowe, montujemy systemy alarmowe i zestawy xenonowe, pośredniczymy w pozyskiwaniu nowych i używanych części motocyklowych, a także oferujemy części eksploatacyjne z katalogów Larsson Polska i Klasa.

Opony
ART-MOTO – firma oponiarska z ugruntowaną na rynku reputacją. Ponad 2000 opon motocyklowych na miejscu. Oferujemy nowe, leżakowane i używane opony do wszystkich rodzajów motocykli: od sportowych, przez choppery, enduro, cross, po skutery. Dysponujemy profesjonalnym warsztatem wulkanizacyjnym, na miejscu zmieniamy opony, wyważamy koła, centrujemy felgi szprychowe, wulkanizujemy uszkodzone opony. Możemy zaoferować najlepsze ceny i największy wybór modeli!

BikeBar
Ponad 100 metrów kwadratowych jedynego w swoim rodzaju BikeBaru stworzonego z myślą wyłącznie o motocyklistach. Serwujemy włoską kuchnię podawaną przez Hard Rock Pizza, piwo, napoje. Organizujemy otwarte i zamknięte imprezy dla motocyklistów oraz koncerty na żywo. BikeBar to ponadto 100 metrów letniego tarasu z parasolami, grillem i olbrzymim ekranem projekcyjnym, specjalnie z myślą o wspólnym przeżywaniu transmisji z zawodów motoryzacyjnych i sportowych, filmów z podróży, niezapomnianych zdjęć. Gwarantujemy prawdziwie motocyklowy klimat!

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

Motocyklowy weekend w Poznaniu
Motocyklowe nowości zza oceanu
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie