Kafito Polski

AnnArt - AVE MARIA na Twoim ślubie

Wpis należy do
użytkownika:
annart
avatar
przejmij wpis »
Profesjonalna, piękna oprawa wokalno-instrumentalna ceremonii ślubnych. SPIEWACZKA.pl - oferta, repertuar, nagrania na żywo, rezerwacje, dane kontaktowe i dużo więcej... Śpiewaczka na ślub, śpiewaczka do kościoła. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce. AnnArt to muzyka na ślub Twoich marzeń
WWW: http://www.spiewaczka.pl

Adres:

AnnArt Anna Niemiec-Mościcka

Opis firmy

AVE MARIA na Twoim ślubie www. SPIEWACZKA.pl - profesjonalna oprawa wokalno-instrumentalna ceremonii ślubnych

Każda ceremonia, a na pewno ceremonia zaślubin, jest momentem niezwykłym, który chcielibyśmy pamiętać. Dlatego chciałabym zaoferować Państwu profesjonalną, piękną oprawę wokalno-instrumentalną Mszy Świętej, która sprawi, że ten szczególny dzień zarówno Państwo, jak i Państwa Bliscy, będziecie wspominać przez długie lata.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy z przyjemnością będę służyła radą, aby muzyka stała się wspaniałym dopełnieniem tej szczególnej ceremonii.

Ponieważ jestem wykształconą śpiewaczką, mój repertuar jest bardzo szeroki i zawiera zarówno klasyczne arie i pieśni, jak i popularne piosenki religijne. Jestem pewna, że każdy znajdzie w nim dla siebie coś, co poruszy jego czułą strunę.

Zapraszam do mojego serwisu usług ślubnych:

www.spiewaczka.pl

Znajdziecie tam Państwo: informacje o mojej ofercie, szczegóły organizacyjne, opinie klientów, najczęściej zadawane pytania (FAQ) oraz repertuar ślubny wraz z nagraniami, które stanowią najlepszy dowód tego, jak wysoką jakość usług oferuję.

Swoje usługi świadczę na terenie całego kraju.

Śpiewaczka na ślub, śpiewaczka do kościoła.

Zapewniam, będzie pięknie, profesjonalnie i niezapomnianie. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie