Kafito Polski

Projektowanie wnętrz, Aranżacja

Wpis należy do
użytkownika:
artistica-ewa
avatar
przejmij wpis »
Projektujemy w różnych stylach od klasycznych po nowoczesne i awangardowe. Nawiązujemy również do stylów orientalnych. Tworzymy także klimatyczne przestrzenie rustykalne i wiejskie zarówno w polskim jak i śródziemnomorskim stylu.
WWW: http://artistica-ewa.pl

Adres:

Artistica-Ewa
ul. Budowlanych 166, pok. 105, 43-100 Tychy
tel.: +48 500 777 448, fax.: 32 780 06 68

Opis firmy


Projektujemy w różnych stylach od klasycznych po nowoczesne i awangardowe. Nawiązujemy również do stylów orientalnych. Tworzymy także klimatyczne przestrzenie rustykalne i wiejskie zarówno w polskim jak i śródziemnomorskim stylu. Nieobce nam są również wnętrza myśliwskie i łowieckie z fauną europejską, afrykańską czy azjatycką.

Różnorodność stylów pozwala nam projektować najprzeróżniejsze obiekty począwszy od rezydencji, dworków i mieszkań poprzez restauracje, winiarnie, puby, a skończywszy na ogrodach, parkach i terenach zielonych. Mamy w dorobku jeszcze wiele innych obiektów, których zdjęcia prezentujemy na następnych stronach.

Potrafimy subtelnie łączyć style, dzięki czemu uzyskujemy w przestrzeni harmonijną różnorodność, która pozwala w jednym miejscu poczuć klimat różnych epok czy zakątków świata.

Nasze projekty wykonujemy po to, aby pozostawić po sobie jak najwięcej piękna i harmonii oraz cieszyć się jak najszerszym gronem zadowolonych klientów. Innymi słowy tworzymy piękno przestrzeni i pomagamy innym dostrzec jej harmonię z naturą.

Współpracujemy z grupą artystów malarzy, rzeźbiarzy i rzemieślników oraz zaufanych wykonawców, którzy tworzą niepowtarzalne dzieła zgodnie z naszymi projektami.

Nasza manufaktura jest w stanie zaadaptować każde wnętrze, zaprojektować dowolną elewację czy ogród, a co najważniejsze nie zostawiamy inwestora samego z projektem lecz pomagamy mu przejść przez wszystkie etapy inwestycji.

Wykonane projekty i realizacje, są wizytówką naszej firmy od lat.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie