Kafito Polski

MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy sp.k.

Wpis należy do
użytkownika:
movida
movida
przejmij wpis »
MISJA Naszym celem jest dostarczanie Państwu WIEDZY ZE ŹRÓDEŁ, wiedzy najwyższej jakości, wiedzy, bez której osiągnięcie sukcesu jest praktycznie niemożliwe. MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy sk jest firmą zajmującą się od kilku lat organizowaniem autorskich konferencji i seminariów.
WWW: http://www.movida.com.pl

Adres:

MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy sp.k.
Al. Ujazdowskie 16 lok. 60, 00-557 Warszawa
tel.: (22) 6260262, fax.: (22) 6268138

Opis firmy

MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy sk jest firmą zajmującą się od kilku lat organizowaniem autorskich konferencji i seminariów na tematy gospodarcze dla kadry zarządzającej. Jako organizacja niezależna, bez powiązań polityczno-biznesowych gwarantuje bezstronną wiedzę i wysoką jakość usług, a także współpracę z wybitnymi ekspertami.
Organizowane przez Movida Conferences konferencje cieszą się dużym uznaniem i renomą – to wynik naszej dbałości o wysoki poziom merytoryczny, aktualność poruszanych tematów i dobór prelegentów spośród wybitnych ekspertów i praktyków.
ażdorazowo, przed podjęciem kolejnych projektów, przeprowadzamy dogłębne badanie rynku, pozwalające na stworzenie unikatowego, autorskiego projektu, który najściślej odpowiada na zapotrzebowanie, łącząc wysoką jakość merytoryczną z najwyższym profesjonalizmem jej przekazania. Wiedza ta zawsze oparta jest o najlepszą praktykę i łączy się ze sprawdzonymi metodami działania.
Drugim obszarem działalności Firmy jest świadczenie usług związanych z profesjonalnym montażem i demontażem wystaw obiektów artystycznych i muzealnych. Współpracujemy stale z najwyższej klasy fachowcami w tym zakresie, którzy doświadczenie zdobywali podczas współpracy z najbardziej renomowanymi Muzeami w Polsce.
Nasze doświadczenia obejmują realizację projektów w Muzeum Plakatu – oddziale Muzeum Narodowego w Warszawie oraz Muzeum Karykatury w Warszawie.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie