Kafito Polski

Psycholog - pomoc online, depresja, smutek

Wpis należy do
użytkownika:
Tobol
avatar
przejmij wpis »
Portal, na którym można uzyskać pomoc psychologiczną, przez Internet, za darmo. Strona prowadzona jest przez absolwentów psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Na naszej stronie znajdziesz artykuły psychologiczne, bazę danych z adresami placówek. Funkcjonuje również forum dyskusyjne
WWW: http://www.psychowsparcie.org

Opis firmy

Gdy potrzebne jest wsparcie.

Są w życiu chwile, gdy czujesz się przygnębiony, samotny i bezradny. Gdy masz przytłaczające uczucie, że w życiu nic się nie udaje i nie ma perspektyw na poprawienie tej sytuacji.

<a href="http://www.psychowsparcie.org">Depresja</a> i <a href="http://www.psychowsparcie.org">smutek</a> to przyczyny niezadowolenia z życia i negatywnego samopoczucia przejawiające się brakiem zainteresowań, poczucia humoru czy otwartości na nowe doświadczenia. Często wywołane rozstaniem z bliską osobą, czy mobbingiem w pracy.

W chwilach <a href="http://www.psychowsparcie.org">kryzysu</a> należy pamiętać, że nie jesteś sam i są miejsca, w których zajdziesz pomoc i zrozumienie. Najważniejsze jest, abyś uświadomił sobie, że naprawdę potrzebujesz pomocy psychologicznej.

Internet jest idealnym miejscem, w ktorym anonimowo, bez zażenowana możesz podzielić się problemami, miejscem, w którym znajdziesz odpowiedz na nurtujące Cię pytania.

Polecana strona to: <a href="http://www.psychowsparcie.org">http://www.psychowsparcie.org/</a>. Jest w niej zawartych wiele informacji, dzięki którym zrozumiesz sytuację swoją, lub bliskiej Ci osoby.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie