Kafito Polski

MEDANET aloes Forever dla zdrowia i urody

Wpis należy do
użytkownika:
medanet
medanet
przejmij wpis »
Polecamy produkty i usługi dla zdrowia i urody: napoje aloesowe, suplementy diety, produkty kontroli wagi, kosmetyki aloesowe, produkty higieniczne, kosmetyki kolorowe, makijaże ślubne i okolicznościowe. Udzielamy bezpłatnych porad. Oferujemy współpracę.
WWW: http://www.medanet.eu

Adres:

MEDANET
Fiołkowa 4, 42-520 Dąbrowa Górnicza
tel.: +48/509-216-134

Opis firmy

MEDANET działa od 24 lutego 2007 roku, więc jako firma dopiero raczkuje. Będę Państwu wdzięczna za wszelkie konstruktywne uwagi dotyczące wyglądu i funkcjonalności moich stron internetowych: www.medanet.eu oraz www.medanet.pl a także opinie o oferowanych przeze mnie produktach i usługach.

Główny nacisk kładę na jakość zarówno produktów jak i usług, dlatego z bogatej oferty rynkowej wybrałam dla Państwa produkty Forever Living Products, których używam już od kilkunastu lat i mogę zagwarantować, że są najwyższej światowej jakości, co zresztą potwierdzają certyfikaty, jakie firma posiada.

W celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości świadczonych usług zadbałam również o moje kwalifikacje. W tym celu odbyłam cykl szkoleń organizowanych dla dystrybutorów Forever Living Products, a także ukończyłam renomowaną Akademię Sztuki Piękności w Krakowie.

Na stronie www.medanet.eu oferuję Państwu:
- produkty wiodącego na świecie producenta produktów aloesowych oraz pszczelich: FOREVER LIVING PRODUCTS;
- usługi kosmetyczne (przygotowanie cery do makijażu);
- usługi wizażu.

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Aloes na świecie
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie