Kafito Polski

Żurawie Wrocław

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
PM Serwis wykonuje usługi w zakresie wynajmu żurawi . Firma gwarantuje zawodową obsługę oraz profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu. Firma wykonuje również usługi dźwigowe i wynajem sprzętu do zastosowań przemysłowych, takich jak wznoszenie elektrowni, stawianie budowli i budynków.
WWW: http://www.pmserwis.pl/

Adres:

"PM Serwis" Paweł Maniewski

Opis firmy

Zakład Produkcyjny PM Serwis z siedzibą w Wrocławiu to firma która zajmuje się Transportem, montażem i serwisem maszyn oraz linii produkcyjnych, wyposażeniem linii technologicznych, usługami dźwigowymi, produkcją serwisem, wynajem wózków transportowych do maszyn oraz obróbką mechaniczną metali. Oferta firmy jest bardzo szeroka a jej szczegółową charakterystykę możesz prześledzić na stronie pmserwis.pl. Warto podkreślić, że firma PM Serwis jest producentem, wózków i rolek o wysokiej nośności do 100 ton, służących do transportu maszyn i urządzeń na niewielkie odległości. W 2010 roku firma rozpoczęła produkcję wózków do przesuwania mostów a także wózków skrętnych (35 ton). Firma oprócz sprzedaży prowadzi wynajem takich wózków.
Nasza firma jest liderem w branży przemysłowej na terenie Wrocławia, posiada dziesiątki zatrudnionych pracowników posiadających pełne kwalifikacje do wykonania swoich czynności.
Kontaktując się z naszą firmą możesz być pewny miłej i fachowej pomocy oraz bardzo atrakcyjnych cen.
Zapraszamy do kontaktu

Kategorie powiązane z wpisem

Własne artykuły

Transport maszyn
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie