Kafito Polski

Testy kompetencji

Wpis należy do
użytkownika:
Gemmi
avatar
przejmij wpis »
Opracowane przez nas testy kompetencji z powodzeniem wykorzystywane są przez nauczycieli jako dodatkowe narzędzie do pracy z uczniami na zajęciach. Arkusze testowe wiernie naśladują te, z którymi każdy uczeń zetknie się na zakończenie poszczególnych etapów edukacji. Zadania są starannie przygotowyw
WWW: http://www.testykompetencji.com.pl

Adres:

Wydawnictwo Gemmi

Opis firmy

Wydawnictwo GEMMI od ponad siedmiu lat działa na rynku materiałów edukacyjnej. Nasza oferta skierowana jest do nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów.

Współpracujemy z doświadczonymi autorami - nauczycielami z długoletnim stażem i wieloma sukcesami dydaktycznymi. Publikacje poddajemy szczegółowemu sprawdzeniu przez recenzentów i ekspertów. Stale poszukujemy oryginalnych koncepcji oraz nowatorskich rozwiązań.

Opracowane przez nas testy kompetencji z powodzeniem wykorzystywane są przez nauczycieli jako dodatkowe narzędzie do pracy z uczniami na zajęciach.

Arkusze testowe wiernie naśladują te, z którymi każdy uczeń zetknie się na zakończenie poszczególnych etapów edukacji. Zadania są starannie przygotowywane a ich treść jest zgodna z podstawą programową oraz standardami wymagań egzaminacyjnych.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie