Kafito Polski

HansaWorld Poland Sp. z o.o.

Wpis należy do
użytkownika:
HansaWorld Poland
avatar
przejmij wpis »
HansaWorld jest dostawcą zintegrowanych rozwiązań biznesowych dla przedsiębiorstw, w tym: finanse, ERP, CRM, e-biznes, zarządzanie sprzedażą (POS), hotelem oraz produkcją.
WWW: http://www.hansaworld.com

Adres:

HansaWorld Poland Sp. z o.o.
Piotrowskiego 2, 85-089 Bydgoszcz
tel.: 22 427 36 20, fax.: 052 584 13 05

Opis firmy

HansaWorld dostarcza wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do zintegrowanego zarządzania przedsiębiorstwem, zawierające narzędzie do Zarządzania Relacjami z Klientami (CRM), Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa (ERP) oraz Księgowość, wraz z szeroką gamą rozwiązań branżowych do ponad 77.000 klientów w 110 krajach na całym świecie. Rozwiązania są dostępne w 29 językach, działają na wszystkich najważniejszych platformach oraz urządzeniach mobillnych typu laptopy, smartfony oraz urządzenia iOS firmy Apple. Firma HansaWorld jest obecna w wielu krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki, Australii, Azji i na Bliskim Wschodzie.
W Polsce produkty HansaWorld pojawiły się w 1990 roku za pośrednictwem firmy dystrybucyjnej. HansaWorld zdecydowała się na utworzenie lokalnej firmy córki w 2001 roku. Produkty HansaWorld z powodzeniem zostały wdrożone w ponad 450 instalacjach obsługując ponad 500 firm reprezentujących szeroki zakres branż od handlu poprzez firmy dystrybucyjne, produkcyjne i usługowe.

HansaWorld jest dostawcą łatwych w nauce i obsłudze, w pełni zintegrowanych rozwiązań do zarządzania, które pomagają zwiększyć produktywność pracowników i wydajność wszystkich procesów biznesowych w firmie. Niezależnie od tego czy zarządzasz małym, średnim czy dużym przedsiębiorstwem, oprogramowanie biznesowe HansaWorld zwiększające wydajność jest jednolitą i kompletną platformą biznesową, pomagającą w osiągnięciu zamierzonych celów, która może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb dowolnej firmy.

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

Wersja 6.1 systemu HansaWorld Enterprise już dostępna
Reports 6.1 firmy HansaWorld dostępne w App Store
HansaWorld rozwija swoją działalność na terenie Australii i Oceanii
DriveLog by HansaWorld dostępny serwisie internetowym Ovi by Nokia
HansaWorld po raz kolejny w finale European IT Excellence Awards 2010
HansaWorld nominowana do nagrody Accountancy Age Awards 2009
ERP na iPhone

Własne artykuły

Wolność wyboru platformy dla systemu ERP
HansaWorld zdobywcą Nagrody Stevie® Award 2009
HansaWorld Enterprise - oprogramowanie biznesowe o najwyższej użyteczności
Wywiad z Karlem Bohlinem, zalożycielem firmy HansaWorld, lidera rozwiązań ERP i CRM
Globalna Konferencja dla Partnerów HansaWorld - Włochy 2009
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie