Kafito Polski

Cymex - Klimatyzacja Wrocław. Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji

Wpis należy do
użytkownika:
pey
pey
przejmij wpis »
Firma Cymex posiada już 15 letnie doświadczenie w swojej branży. Głównie zajmuje się Systemami Klimatyzacji i Wentylacji.
WWW: http://www.cymex.pl

Opis firmy

Nasi pracownicy systematycznie odbywają szkolenia w zakresie montażu i serwisu. Pozwala to na podnoszenie ich kwalifikacji oraz stały rozwój firmy. Duże doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych gwarantuje fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym.

Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Nasi doradcy handlowi spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją fachową wiedzą. W razie konieczności sporządzą niezobowiązującą wycenę.


Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem: DAIKIN, CHIGO, HISENSE, FUJITSU, LG, MDV, SAMSUNG, GALANZ, MISTRAL, FUJI ELECTRIC.

Dbając o standard oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez certyfikaty, atesty i nasze wieloletnie doświadczenie.

Mając na uwadze poprawne funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych oferujemy również stałą konserwacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Wszystkie czynności konserwacyjne pozwolą Państwu na zaoszczędzenie energii i znacznych kosztów związanych z naprawami oraz podniosą stan higieny zajmowanych pomieszczeń, a co w konsekwencji uchroni Twój dom przed tzw. syndromem chorych budynków.

Posiadamy niezbędne certyfikaty Centralnego Ośrodka Chłodnictwa. Staramy się aby Nasi klienci byli zadowoleni, dlatego na każdą z wykonach usług dostaną Państwo gwarancję.
U nas możesz liczyć na krótkie terminy i wysoką jakość usług! Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą,montażem, zakupem bądź konserwacją sprzętu prosimy o wysłanie zapytania na nasz adres e-mail: cymex@o2.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie