Kafito Polski

Ecomol Pojemniki, skrzynie narzędziowe, walizki serwisowe, regały szufladkowe Allit

Wpis należy do
użytkownika:
ecomol
avatar
przejmij wpis »
Pojemniki i walizki Allit - wysoka jakość i atrakcyjna cena. Pojemniki plastikowe, skrzynki narzędziowe, regały szufladowe VarioPlus,walizki narzędziowe, pojemniki magazynowe, skrzynki aluminiowe oraz wiele innych różnego rodzaju pojemników.
WWW: http://www.ecomol.pl/pojemniki

Adres:

FHU Ecomol

Opis firmy

Jesteśmy prężnie działającą i aktywnie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się sprzedażą internetową urządzeń renomowanych firm takich jak BEAM, DESA, MASTER, ORVALDI, ALLIT. Jakość tych marek została zweryfikowana przez klientów na całym świecie. Dbamy o to by nasi klienci mieli do wyboru to co najlepsze. Naszym celem jest przede wszystkim profesjonalna, miła, fachowa obsługa klienta oraz maksymalna oferta towarowa.

Zapewniamy niskie ceny i liczne promocje. Zajmujemy się sprzedaż jaki montażem większości sprzedawanych przez nas produktów.

Przyjmujemy i realizujemy zamówienia zarówno z Polski jak i z zagranicy. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych jak i firm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Załoga Ecomol

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie