Kafito Polski

Deweloper Margo. Gdańsk, Gdynia, Krynica Morska, Kartuzy.

Wpis należy do
użytkownika:
Margo
avatar
przejmij wpis »
Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO - Firma deweloperska działająca na Pomorzu oferuje na sprzedaż: MIESZKANIA, APARTAMENTY, LOKALE UŻYTKOWE w: Gdyni, Gdańsku, Kartuzach i Krynicy Morskiej.
WWW: http://margopb.pl

Adres:

Przedsiębiorstwo Budowlane

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Budowlane Margo działa na rynku województwa pomorskiego od 18 lat. Wieloletnie doświadczenie w budowie domów wielorodzinnych lokali usługowych oraz kompleksów rekreacyjno – wypoczynkowych, poparte rzetelną pracą i pasją sprawiło, iż jesteśmy powszechnie znanym, godnym zaufania i cenionym deweloperem.

Poprzedzone profesjonalną analizą, starannie dobrane lokalizacje inwestycji, utwierdzają Klientów w przekonaniu, iż kupując w Margo dokonali trafnego wyboru.

Usytuowanie w pobliżu centrów handlowo-usługowych, obiektów użyteczności publicznej, głównych ciągów komunikacyjnych – to wyróżniające atuty naszych realizacji.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewniamy zatrudniając wysoko wykwalifikowanych pracowników budowlanych o różnych specjalnościach. Posiadamy własną pracownię Projektową i Przygotowywania Inwestycji oraz Biuro Sprzedaży i Obsługi Klientów.

W czerwcu 2004 roku przedsiębiorstwu nadano certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie zarządzania jakością. Celem firmy jest osiągnięcie europejskich standardów w zakresie zarządzania i oferowanych usług.
W aktualnej ofercie mamy na sprzedaż:
apartamenty w Krynicy Morskiej, apartamenty w Gdańsku, mieszkania w Gdyni, mieszkania w Kartuzach, lokale usługowe w Gdańsku i Kartuzach.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie