Kafito Polski

Produkcja narzędzi skrawających do metalu

Wpis należy do
użytkownika:
Katarynka
avatar
przejmij wpis »
DABEX M.Z.P. - na rynku od 1947r. Produkuje gwintowniki: ręczne, maszynowe, specjalne, metryczne i calowe, zwykłe i drobnozwojne, prawe i lewe, cylindryczne oraz stożkowe, przeznaczone do pracy w różnych gatunkach stali, żeliwa, aluminium, brązu, mosiądzu, miedzi, tytanu, niklu i tworzyw sztucznych.
WWW: http://www.gwintowniki-produkcja.pl

Adres:

Dabex Mechaniczny Zakład Precyzyjny
Dusznicka 60/62, 04-904 Warszawa
tel.: (22) 872 92 01

Opis firmy

Mechaniczny Zakład Precyzyjny DABEX w Warszawie to firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowana w produkcji profesjonalnych narzędzi skrawających do gwintów. Od 1998 roku posiadamy wdrożony System Jakości zgodny z ISO 9001. Oferujemy swoim klientom gwintowniki przeznaczone do pracy w różnych gatunkach stali, żeliwa, aluminium, brązu, mosiądzu, miedzi, tytanu, niklu i tworzyw sztucznych. Ponad 60-letnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam oferować sprawdzone i profesjonalne narzędzia do gwintowania produkowane zgodnie z normami polskimi i zagranicznymi. Dzięki kreatywności i otwartości na potrzeby swoich odbiorców, znaczna część naszej produkcji to narzędzia nietypowe wykonywane na zamówienie klienta i według jego rysunków.
Produkujemy gwintowniki ręczne i maszynowe.
Typy produkowanych przez nas gwintów:
- calowe,
- metryczne (Whitwortha, British Association, Amerykańskie),
- rowerowe,
- wentylowe,
- okrągłe,
- pancerne,
- Edisona,
- do kamer,
- do mikroskopów.
W naszej ofercie są również zestawy narzędziowe, sprawdziany gwintowe i tłoczkowe, noże krążkowe, walce do gwintów oraz wykonujemy usługi szlifowania.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie