Kafito Polski

Outsourcing it

Wpis należy do
użytkownika:
cupit
avatar
przejmij wpis »
cupIT to profesjonalny serwis informatyczny. Naprawa komputerów to dla nas chleb powszedni. Pogotowie informatyczne Warszawa działa przez 24h. Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta. Świadczymy usługi Outsourcingu IT. Oferujemy profesjonalną stałą opiekę informatyczną. Pomoc informatyczna w firmie.
WWW: http://www.cupit.pl

Opis firmy

Pomoc informatyczna do domu i firmy. Szybkie wsparcie informatyczne. Ceny od 49 PLN. Outsourcing IT od 149 PLN/mies! infolinia 24h (22) 207 28 29 Kompleksowe usługi informatyczne oraz internetowe dla firm i osób fizycznych na terenie Warszawy i okolic. Pogotowie informatyczne 24h, bezpłatny dojazd do domu, outsourcing IT dla firm, szkolenia informatyczne dla wszystkich, audyt legalności oprogramowania. Outsourcing kadr dla Twojej firmy.
Pogotowie informatyczne 24h:
Nasza pomoc informatyczna jest sprawdzona! Od kilku lat obsłużyliśmy kilkatysięcy zadowolonych klientów. Duża część z nich potwierdziła to na Facebook'u!
Nasze pogotowie informatyczne działa przez 24h. Jeżeli Twój system uległ awarii, Twój sprzęt nie zachowuje się normalnie, zagubiłeś się w świecie informatyki i potrzebujesz pomocy - nie ryzykuj utraty danych! Nasze pogotowie informatyczne działa na terenie Warszawy i okolic oferując bezpłatny dojazd do klienta. Zadzwoń do nas i dowiedz się jak szybko możemy być u Ciebie i jaki będzie orientacyjny koszt naprawy.
Outsourcing informatyczny:
Dlaczego cupIT.pl - usługi informatyczne ?
Wybierając stałą obsługę informatyczną w Twojej firmie czujesz, że jesteś pod parasolem ochronnym!
Otrzymujesz pomoc specjalisty przez całą dobę, przez cały rok! Masz pewność, że w razie awarii i nagłej potrzeby, nasz pracownik będzie u Ciebie w ciągu kilku godzin lub natychmiast po zgłoszeniu otrzymasz pomoc zdalną.
Zrezygnuj z opłacania etatowego informatyka. Nasza obsługa informatyczna to koszt już od zaledwie 149 zł!
Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy dla najnowocześniejsze rozwiązania IT, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Zaopiekujemy się Twoimi komputerami, dbając o to aby służyły Tobie i Twojej firmie jak najdłużej.
Stworzymy dla Twojej firmy stronę internetową lub będziemy aktualizować już istniejącą. Zapewnimy dla Ciebie miejsce na serwerze - przeniesiemy Twoją stronę, konta e-mailowe - dzięki czemu zaoszczędzisz na hostingu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie