Kafito Polski

Fotografia Ślubna Rzeszów

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
Klasowa obsługa fotograficzna imprez okazjonalnych, takich jak: wesela, chrzciny, komunie, imprezy clubowe, ale również fotografie do portfolio, zdjęcia studyjne, pejzaże, fotografie do sklepów online oraz wszystkie inne klasy fotografii to oferta firmy Cezarego Witka z Rzeszowa.
WWW: http://www.cezarywitek.com/

Adres:

Cezary Witek
Staszica 31a/35, 35-051 Rzeszów
tel.: 507 148 040

Opis firmy

Profesjonalna obsługa fotograficzna imprez okazjonalnych, takich jak: wesele, chrzciny, komunie, imprezy clubowe, ale także zdjęcia do portfolio, zdjęcia studyjne, pejzaże, fotografie do allegro oraz wszystkie inne klasy fotografii to oferta fotografa Cezarego Witka z Rzeszowa.

Wszystkie realizacje wykonujemy najnowszej klasy sprzętem fotograficznym, który połączony z wieloletnim doświadczeniem jak i sympatią do fotografowania sprawia, iż nasze zdjęcia są wyjątkowe, zawsze wpadające w gust klienta, którego satysfakcja jest dla nas priorytetem.

Jeżeli masz jakiś innowacyjny pomysł na zdjęcia, lub znasz miejsce w którym chciałbyś mieć zdjęcia, czekamy na informację, bez problemu spełniamy każde życzenie klienta.

Firma Cezarego Witka realizuje swoje usługi na terenie Rzeszowa oraz okolic oraz na terenie Małopolski, bez kłopotu możemy udać się do miejsca oddalonego do nawet 100-200kilometrów by zrealizować usługę.

Zapraszamy do kontaktu oraz do wizyty naszej strony cezarywitek.com, gdzie odnajdziesz nasze portfolio oraz dokładną ofertę.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie