Kafito Polski

Przeprowadzki firm Kraków

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
Firma przeprowadzkowa Stachurski, oferuje przeprowadzki zarówno firm, jak i osób prywatnych, w razie potrzeby umożliwiamy inne przeprowadzki specjalistyczne. Jeżeli natomiast nie masz co zrobić z sprzętem czy pomoc w utylizacji odpadów. Zapraszamy do kontaktu.
WWW: http://przeprowadzkikrakow.eu/

Adres:

Przeprowadzki Stachurski
Łużycka 51/96, 30-658 Kraków
tel.: 509178623

Opis firmy

Priorytetem naszego działania jest 100 procentowe zadowolenie klienta, a by sprostać temu zadaniu, dążymy by wszystkie nasze przejazdy, były szybkie ale jednocześnie bezpieczne, tak by nie narazić przewożonego towaru na usterki, dodatkowo korzystając z transportu firmy Stachurski, możesz być pewny bardzo fajnej atmosfery oraz w razie potrzeby oferujemy pomoc fizyczną w noszeniu mebli do naszego samochodu.

Firma motoryzacyjna Stachurski podejmuje się także zleceń spoza rejonu Krakowa, naszymi autami, których specyfikację znajdziesz na witrynie internetowej przeprowadzki-krakow.org oferujemy transport na obszarze całej Polski jak i Unii Europejskiej.

Firma motoryzacyjna Stachurski z Krakowa oferuje bezpieczne przeprowadzki na obszarze Krakowa oraz okolic. Działalność dysponuje dużym zapleczem samochodów dostawczych, które są do Państwa dyspozycji.

Firma przeprowadzkowa Stachurski, oferuje przeprowadzki zarówno firm, jak i osób prywatnych, w razie konieczności oferujemy inne przeprowadzki specjalne. Jeżeli natomiast nie masz co zrobić z sprzętem lub pomoc w utylizacji odpadów.
Zapraszamy do kontaktu.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie