Kafito Polski

Kostka brukowa

Wpis należy do
użytkownika:
nowoczesnastrona.pl
avatar
przejmij wpis »
GIEŁDA GRANITU S.C. od początku funkcjonowania zajmuje się produkcją i sprzedażą kostki granitowej a dokładniej: krawężników, płyt posadzkowych, parapetów, schodów, kamienia łamanego oraz kruszywa. Sprzedajemy również pozostałe elementy ozdobne z granitu.
WWW: http://www.gieldagranitu.com.pl/

Adres:

P.P.H.U. GIEŁDA GRANITU® S.C.
Serwinów 1A , 58-170 Dobromierz
tel.: 74 855 21 56

Opis firmy

Działalność P.P.H.U. GIEŁDA GRANITU® S.C. od początku istnienia zajmuje się tworzeniem i sprzedażą kostki granitowej a dokładniej: krawężników drogowych i mostowych, płyt posadzkowych i elewacyjnych, parapetów i schodów, kamienia łamanego oraz kruszywa. Oferujemy również wszelkie pozostałe elementy ozdobne z granitu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową gieldagranitu.com.pl, gdzie znajdziesz naszą ofertę, zobaczysz realizacje, cennik oraz kontakt z naszą firmą. Strona wyszukiwana jest w Google.pl pod takimi frazami jak granit, kostka brukowa i inne słowa związane z naszą działalnością.

Najważniejsze dla naszej firmy jest sprzedaż bruku o najwyższej jakości sprowadzonej z sprawdzonych źródeł z poza kraju. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze dlatego dbamy by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z naszego granitu.

P.P.H.U. GIEŁDA GRANITU S.C. jest producentem, dlatego możesz być pewny, iż kupując u nas towar, kupujesz po najniższych cenach rynkowych, których nie może zaoferować żaden inny sklep czy market. Działalność specjalizuje się sprzedażą hurtową, jednak jeżeli chcesz na własny użytek większą ilość granitu także możesz na nas liczyć.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie