Walentynkowe atrakcje w VIVO! Krosno


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Walentynkowe atrakcje w VIVO! Krosno
2020-02-14
VIVO! Krosno zaprasza wszystkich zakochanych na wyjątkowe Walentynki. W dniach 14-15 lutego będą mogli oni zrobić tu wspólne zdjęcie na magicznej Ławce Miłości, uwiecznić swoje uczucie w postaci zabawnej Karykatury oraz zamienić paragony na pięknego Walentynkowego Misia.

Z okazji Walentynek, w dniach 14-15 lutego, VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów wiele interesujących aktywności. 14 lutego na terenie obiektu pojawi się magiczna Ławeczka Miłości, na której pary będą mogły zrobić sobie wspólną, romantyczną fotografię. Ponadto w godz. 14.00-19.00 na zakochanych czekał będzie również nietuzinkowy artysta, który na życzenie wykona parom zabawne karykatury, uwieczniając ich wyjątkowe uczucie.

Równie atrakcyjnie zapowiada się sobota!

15 lutego, oprócz wspomnianych wcześniej atrakcji, będzie można wymienić paragony na Walentynkowe Misie. Mechanizm akcji MisioBranie jest bardzo prosty. Klienci, którzy w dniach 14-15 lutego zrobią zakupy za kwotę min. 70 zł, (maksymalnie na dwóch dowodach zakupu) i okażą je
w Punkcie Obsługi Walentynkowego MisioBrania (na Placu Centralnym), otrzymają pluszowego misia dla ukochanej osoby. Punkt Obsługi czynny będzie w dniu 15 lutego, w godz. 11.00-18.00.

W sobotę 15 lutego, na wszystkich zakochanych czekać będą również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Pary, które w tym dniu zrobią sobie ciekawe i kreatywne zdjęcia na Ławeczce Miłości będą mogły wygrać cenne nagrody takie jak: bony upominkowe na romantyczną kolację
w Restauracji Różana w Skołyszynie, vouchery do Cukierni KEKS, podwójne bilety do Kina Helios czy vouchery na Bubble Tea od Crazy Bubble.  

- Serdecznie zapraszamy wszystkie zakochane pary do wspólnego świętowania Walentynek. Przygotowaliśmy wiele interesujących atrakcji i aktywności, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych klientów. Tym bardziej, że wykonane na miejscu pamiątkowe fotografie i karykatury będzie można zabrać ze sobą do domu - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl