Kafito Polski

Remonty Łódź, remonty domów Łódź

Z Ł O T Y   W P I S
Liczba przejść
na stronę WWW: 0
Wpis należy do
użytkownika:
awprojekt
avatar
przejmij wpis »
Pakiet Remonty Łódź zapewnia szeroki zakres usług obejmujący remonty lub przebudowę różnego rodzaju nieruchomości, takich jak mieszkania, apartamenty, domy, biura, lokale komercyjne, sklepy, hotele, kamienice, łazienki, magazyny. W naszej ofercie znajdują się wykończenia wnętrz, adaptacje poddaszy, montaż okien i drzwi, układanie płytek ceramicznych, instalacje elektryczne i gazowe (w pełni kwalifikowane), usługi wodno-kanalizacyjne, tapetowanie, malowanie i inne. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym, czy firmą z Łodzi i okolic, nasze usługi remontowe są do Twojej dyspozycji.
WWW: http://glazdekor.pl/remonty-lodz/

Adres:

Glazdekor

Opis firmy

Nasze usługi obejmują kompleksowe projekty przebudowy całych budynków lub konkretnych pomieszczeń, takich jak kuchnie i łazienki, zgodnie z preferencjami naszych klientów. Swoją działalnością rozszerzamy nie tylko Łódź, ale także sąsiednie miasta na terenie województwa łódzkiego.

Nasze zaangażowanie w każde zlecenie jest niezachwiane, zapewniając niezwykły wynik. Posiadamy doświadczenie w malowaniu, kafelkowaniu i odnawianiu podłóg.

Naszą specjalnością jest zarówno renowacja starych instalacji, jak i budowa nowoczesnych tarasów.

Nasza wiedza pomoże Państwu w wyborze idealnej palety kolorów, układu i doboru elementów, dzięki czemu remont wnętrza przekroczy Państwa oczekiwania.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie