Kafito Polski

Datera S.A.

Wpis należy do
użytkownika:
sp
sp
przejmij wpis »
Datera to firma świadcząca kompleksowe usługi doradcze dla dużych organizacji w zakresie zarządzania ich infrastrukturą telekomunikacyjną.
WWW: http://www.datera.pl

Adres:

Datera S.A.
ul. Ofiar Grudnia'70 40/6, 80-180 Gdańsk
tel.: 058 762 47 31, fax.: 058 762 47 33

Opis firmy

Doradztwo obejmuje obszary: techniczny, finansowy, organizacyjny, a także prawny. Datera ma także w swojej ofercie rozwiązania dla małych i średnich firm, które umożliwiają migrację do VoIP z zachowaniem wszystkich wcześniejszych inwestycji w telekomunikację.

Punktem wyjścia dla Datery jest zawsze dobre zdefiniowanie problemu, a celem - dostarczenie klientowi rozwiązania, które usprawni zarządzanie telekomunikacją przy jednoczesnym wygenerowaniu oszczędności finansowych oraz zapewnieniu optymalnego doboru używanych technologii.

Gwarancją najwyższej jakości usług Datery jest zespół, który tworzą najlepsi fachowcy od VoIP w Polsce. Do tej pory Datera działała na rynku pod nazwą Grupa Doradztwa Finansowego i Inwestycyjnego (GDFI) - będąc współtwórcą i udziałowcem platformy lidera hurtowego rynku VoIP w Polsce - Inotel SA. W oparciu o tą platformę swoje usługi telefonii VoIP świadczy m.in. GTS-Energis Polska, ponad 60 największych w Polsce dostawców Internetu, a także wielu wirtualnych operatorów VoIP.

Datera ma także olbrzymie doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego, wyniesione z realizacji projektów doradczych pod marką Datera, a także z projektów realizowanych od 2003 roku jako GDFI. Datera jest również twórcą projektu FreecoNet. Jest to platforma VoIP, która umożliwia darmowe rozmowy pomiędzy zarejestrowanymi na niej numerami telefonów (nie ma znaczenia, od jakiego operatora pochodzą te numery oraz w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy). Na numery niezarejestrowane we FreecoNet można dzwonić przez dowolnego operatora VoIP (np. najtańszego w danym kierunku) lub też przez operatorów obecnych na TelArenie (moduł FreecoNet).

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

Świat Telekomunikacji wyróżnił Call-eX'a
Zarabiaj na telekomunikacji przyszłości
Zarabiaj na telekomunikacji przyszłości
Datera wprowadza telekonferencje w Orange
Datera SA uhonorowana tytułem VoIP Lider 2008
D-Link dostarczy sprzęt dla OPC
O OPC na konferencji o VoIP
Telefonia cyfrowa od każdego ISP w Polsce?
Programiści nową społecznością FreecoNet
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie