Kafito Polski

BSDterminal

Wpis należy do
użytkownika:
hellboy
avatar
przejmij wpis »
Firma BSDterminal specjalizuje się w tworzeniu bezpiecznych i otwartych systemów o najwyższych standardach oraz świadczeniu usług opartych o systemy uznawane za jedne bezpieczniejszych tj. FreeBSD i Linux.
WWW: http://www.bsdterminal.pl

Adres:

BSDterminal
ul. Ceramiczna 5/9, 03-126 Warszawa

Opis firmy

Wykorzystywana przez nas technologia oparta jest o oprogramowanie Open Source co daje nieograniczone możliwości wykorzystania w rozwiązaniach IT przy znacznej redukcji kosztów eksploatacji i rozwoju a tym samym znacznie podnosi bezpieczeństwo zasobów sieci LAN.

Z wykorzystywanych przez nas rozwiązań korzystają największe korporacje na świecie.

W zakresie Outsourcing-u IT oferujemy usługi takie jak doradztwo informatyczne (pomoc przy wyborze najlepszych rozwiązań informatycznych); wykonanie projektów sieci komputerowych dopasowanych do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta; budowę sieci strukturalnych – instalacja oraz konfiguracja urządzeń sieciowych; zabezpieczanie i ochrona danych; administrację serwerów; zarządzanie zasobami firmy.

Stworzymy nowoczesną i wszechstronną stronę WWW Twojej firmy; budowa stron WWW; aktualizacja stron WWW; pozycjonowanie i reklama stron WWW; rejestracja domen; hosting stron WWW; raporty pozycji strony w wyszukiwarkach.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie