Kafito Polski

Amb24.pl - Systemy zabezpieczeń

Wpis należy do
użytkownika:
amb24
avatar
przejmij wpis »
Działamy na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu i całego Trójmiasta. Zajmujemy się alarmami, systemami zabezpieczeń, systemami monitoringu, telewizją przemysłową oraz kasami fiskalnymi.
WWW: http://www.amb24.pl

Adres:

AMB24

Opis firmy

Firma AMB z Gdyni istnieje od 1990 r. Zakres naszego działania to Gdańsk, Gdynia i Sopot Wejherowo, Rumia, Reda i województwo pomorskie. Posiadamy koncesję MSWiA dotyczącą ochrony mienia i osób. Instalujemy Satel, immobilizer, alarmy samochodowe, alarmy domowe, nagłośnienia pojazdów, centralne zamki, czujniki cofania, kasy dla taksówkarzy, monitoring, centralne zamki, kontrolę dostępu, telewizję przemysłową, cctv. Instalujemy zabezpieczenia pojazdy osobowe, pojazdy ciężarowe, maszyny przemysłowe, autobusy, kasy dla taksówkarzy, motocykle, jachty. Alarmy do domów i biur są przystosowywane do bieżących potrzeb zamawiającego. Instalowane przez nas systemy alarmowe są akceptowane przez firmy ubezpieczeniowe, co ułatwia otrzymanie zniżki w stawce ubezpieczeniowej. Gdy chcesz kupić alarm do samochodów służbowych, alarm do firmy albo alarm do mieszkania to nie mogłeś lepiej trafić! motocykle, jachty, cieżarówki i autobusy. Cały czas w ofercie montujemy autoalarmy zaufanych firm takich jak proxima, seo, enigma, albatros, quasar.
Jesteśmy partnerem firmy Novitus. W ciągłej sprzedaży posiadamy drukarki fiskalne, kasy fiskalne, metkownice, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, wagi elektroniczne.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie