Kafito Polski

Producent wyrobów betonowych.

Wpis należy do
użytkownika:
designspektrum
avatar
przejmij wpis »
Wszelkiego typu artykuły betonowe oferuje zakład z miejscowości Witusza położonej w województwie Łódzkim. Płyty jumbo, płyty ażurowe, wszystkie płyty drogowe wytwarzane przed zakład mają liczne atesty. Są to płyty ażurowe oraz płyty z kategorii Meba.
WWW: http://www.wyroby-betonowe.pl

Adres:

Betoniarnia Witusza

Opis firmy

Wszelkiego typu artykuły betonowe oferuje zakład z miejscowości Witusza położonej w województwie Łódzkim.

Stropy Teriva są lekkie proste w montażu oraz po niskich cenach. To nowoczesny i łatwy w montażu sposób na zadaszanie budynków lub pomieszczeń. Stropy Teriva zamówione w betoniarni wykonywane są w dowolnych ilościach i dostarczane na każdy plac budowy własnym transportem.

Przedsiębiorstwo posiada własną zautomatyzowaną linię produkcyjną, dzięki której wyroby betonowe Witusza są tanie i również w przystępnych kosztach.

Płyty jumbo, płyty ażurowe, wszystkie płyty drogowe wytwarzane przed zakład mają liczne atesty. Są to płyty ażurowe oraz płyty z kategorii Meba. Płyty ażurowe znajdują zastosowanie w wykładaniu parkingów oraz wuększych placów.

W Wituszy produkuje się przeróżne produkty zarówno niebanalne na specjalne zamówienie zleceniobiorcy jak i te standardowe jak stropy i pustaki.
Zakład szuka współpracy z firmami i sektorem przemysłowym ciągle szukając nowych odbiorców na swoje produkty betonowe.

Zakład znany jest od lat jako importer i producent płyt drogowych ażurowych i płyt Jumbo. W betoniarni produkowane są także inne towary betonowe takie jak stropy Teriva I.
W asortymencie naszych wytworów znajdują się zarówno bloczki betonowe, krawężniki, pustaki ścienne alfa, obrzeża.

Pozdrawiamy,
z betoniarni Witusza.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie