Kafito Polski

Autoryzowany przedstawiciel firmy SONAX

Wpis należy do
użytkownika:
sonax
avatar
przejmij wpis »
Sprzedaż kosmetyków samochodowych, środków do myjni samochodowych, warsztatów i lakierni. środki do renowacji lakieru
WWW: http://sonax.katowice.pl

Adres:

P.W. Fenix s.c. - przedstawiciel firmy SONAX
ul. Mikołowska 132, 40-592 Katowice
tel.: (32) 209 54 01, fax.: (32) 205 21 47

Opis firmy

Firma SONAX należy do Grupy Hoffmann & Sohne, rodzinnego przedsiębiorstwa z siedzibą w Neuburgu nad Dunajem. Korzenie firmy sięgają roku 1905, natomiast firma SONAX powstała w połowie latpięćdziesiątych
XX stulecia.

Pojawienie się w roku 1994 firmy SONAX w świecie wyścigów samochodowych Formuły 1 oraz otrzymany przez nią Certyfikat Jakości ISO DIN 9001, wpłynął bardzo korzystnie na wizerunek firmy i odgrywa do dziś ogromne znaczenie przy nawiązywaniu współpracy z nowymi kontrahentami.

SONAX jest wiodącym europejskim producentem środków do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji samochodów, motocykli i rowerów. Oprócz artykułów z serii "Zrób to sam", przeznaczonych dla użytkowników samochodów osobowych, SONAX posiada produkty dla profesjonalistów z warsztatów, środki chemiczne do użycia w myjniach automatycznych, ręcznych, stanowiskach samoobsługowych oraz zestawy środków do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji motocykli i rowerów.

Firma SONAX już od początku swojego istnienia zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość nie tylko swoich produktów ale również ich opakowań. Wszystkie receptury produktów zatwierdzone są przez Niemieckie Ministerstwo Ochrony Środowiska.

Kategorie powiązane z wpisem

auta na raty

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI ! Do zakupu samochodu wystarczy dowód osobisty, prawo jazdy oraz pierwsza wpłata! Fast-cars.pl, Zadzwoń tel. 511-777-117

fast-cars.pl
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie